Acun Ilıcalı çocukları sevindirdi

Acun Ilıcalı çocukları sevindirdi

Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesi'ndeki çocukların Survivor'dan esinlenerek kendi imkanlarıyla kurdukları parkurun gerçeği Acun Ilıcalı tarafından yaptırıldı. 

İHA

1/ 16
Acun Ilıcalı çocukları sevindirdi

Irak sınırının sıfır noktasında bulunan Beytüşşebap ilçesine bağlı Günyüzü köyünde yaşayan bir grup çocuğun Survivor yarışmasından esinlenerek bahçelerinde kendi imkanlarıyla yapmış oldukları parkura sessiz kalmayan yapımcı Acun Ilıcalı köy meydanında gerçek parkur kurdurdu.

 

2/ 16
Acun Ilıcalı çocukları sevindirdi

Geçtiğimiz aylarda İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından yapılan "Irak sınırında Survivor köyü" haberi üzerine çocukların çağrısına kayıtsız kalmayan Acun Ilıcalı sözünü tutarak Beytüşşebap ilçesine bağlı Günyüzü köyüne gerçek bir parkur kurdu. Survivor yarışmasından esinlenen bir grup çocuk kendi imkanlarıyla yapmış oldukları parkurla tüm Türkiye'ye seslerini duyurarak yapımcı Acun Ilıcalı'ya çağrıda bulunmuş ve bir parkur istemişlerdi.

3/ 16
Acun Ilıcalı çocukları sevindirdi

 Çocukların bu çağrısına sosyal medya hesabından yanıt veren Acun Ilıcalı Twitter hesabından çocuklara destek olacağını ve gerçek bir parkur kuracağını yazmıştı. Bunun üzerine harekete geçen Acun medya ekibi Irak sınırının sıfır noktasında bulunan Günyüzü köyüne gelerek gerçek parkuru kurdu. Köyde yaşayan çocuklara kıyafet ve kırtasiye malzemesi dağıtan ekip köylülerin ortaklaşa göstermiş olduğu alanda parkuru kurdu. 

4/ 16