Adanada öğretmen vahşeti !

Öğretmen,eşiyle yaşadığı sorun nedeniyle bunalıma girip evini ateşe verdi.

Adanada öğretmen vahşeti !

Adana'da 2 çocuk babası sınıf öğretmeni 44 yaşındaki Zafer E., kendisini terk edip, boşanma davası açan meslektaşı olan eşiyle yaşadığı tartışmanın ardından evini ateşe verdi. İtfaiye ve polisin müdahalesini üzerlerine eşya atarak engelleyen vatandaş, üst dairelerde oturanların da binada bir süre mahsur kalmalarına neden oldu.

1/ 11
Adanada öğretmen vahşeti !

Kapıyı kırarak içeri giren polisler ve itfaiye erleri, kendilerine baltayla saldıran Zafer E. biber gazı ve tazyikli su sıkarak etkisiz hale getirdi. Dumandan etkilenen bazıları çocuk 10 kişi hastaneye götürüldü, baltalı saldırıda elinden yaralanan itfaiye eri de ayakta tedavi edildi.

2/ 11
Adanada öğretmen vahşeti !

Olay, saat 14.00 sıralarında Belediyeevleri Mahallesi 84233 Sokak’taki 15 katlı Karanfil Apartmanı'nda meydana geldi. Büyük Selçuklu Lisesi'nde edebiyat öğretmeni olan Zafer E.'nin eşi Gazipaşa İlköğretim Okulu'nda sınıf öğretmeni 44 yaşındaki Fadime E., yaklaşık 2 ay önce, 2 çocuğunu alıp, evi terk etti, ardından da boşanma davası açtı.

3/ 11
Adanada öğretmen vahşeti !

2 aylık süreçte sık sık eve geldiği, çeşitli isteklerde bulunarak eşini taciz ettiği öne sürülen Fadime E. bugün öğle saatlerinde yine eve geldi. Boşanma sürecindeki çiftin arasında geçen konuşma sırasında yine sert tartışma çıktı. Bu sırada öfkelenip, kendini kaybeden Zafer E., evdeki bir baltayı alıp, eşine saldırmaya kalktı. Fadime E., kaçarak, karşı komşuya sığınırken, eve dönen Zafer E., cinnet geçirip, bu kez eşyaları tutuşturup, 11'inci kattaki evini ateşe verdi.

4/ 11