Akın akın geliyorlar

Akın akın geliyorlar

Ukrayna’dan dolu gelen uçak turizmcilerin yüzünü güldürdü. Ukrayna’nın Lviv kentinden Dalaman’a gelen TPG/Lemar uçağı için YDA Dalaman Havalimanında özel karşılama yapıldı.

1/ 6
Akın akın geliyorlar

Ukrayna’nın Lviv kentinden Dalaman’a dolu olarak gelen TPG/Lemar uçağı için YDA Dalaman Havalimanında özel karşılama yapıldı. Uçaktan inen yolcular için Dış Hatlar Terminalinde bir resepsiyon düzenlendi. Yolcuları “Dalaman’a  Hoşgeldiniz” diyerek karşılayan YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç, “ Son dönemde parlayan pazarımız Ukrayna’dan bir yolcu uçağımız daha geldi.

2/ 6
Akın akın geliyorlar

Yolcuların bir kısmı da infotur dediğimiz acentalar. Bölgemizin tanıtımında acenta çalışanlarının erkisi büyük .Ukrayna’nın çok güzel ve sevimli kenti Lviv’den geliyorlar.” dedi.

3/ 6
Akın akın geliyorlar

BU YIL REKOR KIRACAK

Ukrayna’nın farklı kentlerinde Türkiye’nin popüler olduğunu ve Dalaman Bölgesinin giderek daha fazla tanındığını ve tanındıkça daha çok sevildiğine işaret eden Güvenç, şunları söyledi: “Bu operasyonu düzenleyen risk alarak uçak koyan TPG isimli Ukraynalı tur operatörüne ve onun Türkiye'de ki incoming acentası olan Lemartur'a teşekkür ediyoruz. Emeklerine ve harcadıkları çabalarına destek çıkıyoruz. Tahmin ediyorumki  bu gelişmeler daha da artarak hızlanacak ve Ukrayna’dan Dalaman’a gelen turist sayısında bu sene sayı itibari ile rekor kırılacak. Bütün gelecek yıllar içinde iyi bir taban oluşturacak”

4/ 6