Arabasıyla havada asılı kaldı

Bodrum'da emlakçılık yapan İngiliz kadın öyle bir kaza yaptı ki..

Arabasıyla havada asılı kaldı

MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde emlakçılık yapan 34 yaşındaki İngiliz Paula Crop, kontrolden çıkan otomobiliyle taksi durağına girdi.

1/ 11
Arabasıyla havada asılı kaldı

Durağın önünde bekleyen bir taksi şoförüne çarpıp ağır yaralayan İngiliz kadının kullandığı otomobil, yandaki otelin istinat duvarı ile depo çatısı arasına sıkışıp havada asılı kaldı. 3.5 metre yükseklikte kurtarılmayı bekleyen Crop, şoka girdi. İtfaiye merdiveniyle asılı kaldığı yerden indirilen kadın, yakınlarına sarılıp gözyaşı döktü.

2/ 11
Arabasıyla havada asılı kaldı

Bodrum'da emlakçılık yapan İngiliz Paula Crop'un kullandığı 48 UL 577 plakalı otomobil, bugün (perşembe) saat 10.00 sıralarında Gümbet Mahallesi Adnan Menderes Caddesi'nde ilerlerken, aşırı hız ve dikkatsizlik nedeniyle kontrolden çıktı.

3/ 11
Arabasıyla havada asılı kaldı

Yolun sağındaki Güneş Taksi Durağı'nın önünde dikilen 55 yaşındaki evli ve 2 çocuk babası taksi şoförü Ömer Selim Özbay'a çarpan İngiliz kadının kullandığı otomobil, daha sonra vurduğu yan taraftaki 4 yıldızlı Rexene Otel'in istinat duvarını aştı. Çarpmanın etkisiyle taksi durağının önünden 15 metre uzağa fırlayan ve otelin bahçesine düşen Ömer Selim Özbay ağır yaralanırken süratli otomobil istinat duvarı ile deponun çatısı arasında sıkışıp havada asılı kaldı.

4/ 11