Arınç Başbakan gibi denetledi !

Bülent Arınç, yapımına devam edilen Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesi'nde incelemelerde bulundu.

Arınç Başbakan gibi denetledi !

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, yapımına devam edilen Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesine ilişkin, "50 yıl öncesinde hayal sayılabilecek, gerçekleşmesi kesinlikle mümkün olmayan bir yatırım olarak görülecek bir iş. Kısmet olursa önümüzdeki birkaç yıl içerisinde tamamlayarak hizmete açmış olacağız.

Bu, Türkiye'nin geldiği noktayı gösteriyor" dedi.

1/ 31
Arınç Başbakan gibi denetledi !

Bursa Valisi Münir Karaloğlu ve Karayolları Genel Müdürlüğü Kamu Özel Sektör Ortaklığı Bursa Bölge Müdürü İsmail Kartal ile İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan helikopterle havalanan Arınç, İzmit Körfez Geçişi ve bağlantı yolları da bulunan proje çalışmalarının Yalova bölümünü inceledi.

2/ 31
Arınç Başbakan gibi denetledi !

Altınova ilçesindeki şantiyeye iniş yapan Arınç ve beraberindekiler, Yalova Valisi Esengül Civelek, AK Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun, AK Parti İl Başkanı Mustafa Pehlivan, daire müdürleri, çevre ilçelerin kaymakamları ve belediye başkanları tarafından karşılandı.

3/ 31
Arınç Başbakan gibi denetledi !

Şantiyede incelemelerde bulunan ve Kartal'dan bilgi alan Arınç, gazetecilere yaptığı açıklamada, İstanbul-İzmir güzergahındaki otoyol projesinin, Kocaeli'nin Gebze ilçesi ile Bursa'yı da ilgilendirdiğini söyledi.

4/ 31