Arınç bu fotoğrafları unuttu..

TBMM Başkanvekili Güldal Mumcu'ya taraflı diyen Bülent Arınç TBMM Başkanıyken AKP mitingine katılmış..

Arınç bu fotoğrafları unuttu..

TBMM Başkanvekili Güldal Mumcu’yu CHP grup toplantılarına katılarak tarafsızlığını yitirmekle suçlayan Başbakan yardımcısı Bülent Arınç, TBMM Başkanıyken AKP mitingine katıldığını unuttu. Arınç, 22 Temmuz seçimleri öncesi TBMM Başkanı sıfatıyla AKP’nin Kayseri ve Manisa mitinglerine Başbakan Erdoğan ve dönemin Dışişleri Bakanı Abdullah Gül ile birlikte katılıp kürsüden konuşma yapmıştı.

1/ 9
Arınç bu fotoğrafları unuttu..

ŞEHZADELER ÇIKIYORDU
Emine Erdoğan ve Münevver Arınç’ın da yer alığı Manisa Sultan Meydanındaki mitingde ilk konuşmayı yapan Gül ‘’Eskiden buradan şehzadeler çıkıyordu. Şimdi meclis başkanlarını çıkarıyorsunuz. Meclis başkanımızın memleketinde olmak, sizlerle kucaklaşmak bize onur gurur ve güç veriyor" demişti.

2/ 9
Arınç bu fotoğrafları unuttu..

Gül'ün ardından kürsüye TBMM Başkanı Bülent Arınç da "22 Temmuz seçimleri öncesinde Manisamız'ın bu güzel meydanını imrendirecek bir coşku ve kalabalıkla doldurdunuz. Size şükranlarımı sunuyorum. 2002'de de bu heyecanı yaşadık.

3/ 9
Arınç bu fotoğrafları unuttu..

AK Parti her zaman bu heyecan ve coşkuyu yaşadı. Bu yazın en sıcak gününde bu meydanlar AK Parti için coşuyor, AK Parti'yi alkışlıyor. Bugün sayın başbakanımız ve sayın dışişleri bakanımız ile birlikte, hep beraber Manisalı kardeşlerimizin önündeyiz’’ demişti.

4/ 9