Bakan Çeliki kızdıran soru

Hüseyin Çelik “Yoldan başka ne yaptınız?” sorusuna çok kızdı.

Bakan Çeliki kızdıran soru

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Muğla'nın Bodrum İlçesi, Güvercinlik Köyü'nde düzenlenen halk toplantısında, partisinin icraatlarını anlatırken, köylülerin sorularını üzerine zaman zaman sıkıntılı anlar yaşadı.

1/ 10
Bakan Çeliki kızdıran soru

Kalalabık arasındaki köylülerden Ahmet Demir'in “Yoldan başka ne yaptınız?” sorusu üzerine Çelik, “Bu ülkenin tarihinde yapılamayan işlere imza attık. ‘Yoldan başka ne yaptınız’ demek vicdansızlıktır. Sen de iş yoksa ben ne yapayım kardeşim” karşılığını verdi.

2/ 10
Bakan Çeliki kızdıran soru

Partisinin Tanıtım ve Medya Başkanlığı görevini de yürüten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Muğla ve ilçelerinde yapacağı halk toplantıları için dün saat 23.30 sıralarında Bodrum'a geldi. Geceyi beş yıldızlı Doria Otel'de geçiren Bakan Çelik, halk toplantılarının ilkini Güvercinlik Köyü'ndeki Çınaraltı Kahvehanesi'nde düzenledi.

3/ 10
Bakan Çeliki kızdıran soru

Burada 300 kişiye seslenen Çelik'e toplantıda partisinin Muğla Milletvekilleri Mehmet Nil Hıdır, Yüksel Özden, İl Başkanı Gültekin Akça, Bodrum İlçe Başkanı Yılmaz Algül ve Güvercinlik Köyü'nde yaşayan şarkıcı Adnan Şenses de eşlik etti. Çelik'i dinlemeye gelenler arasındaki türbanlı kadınların çokluğu dikkati çekti.

4/ 10