Bakan Veysel Eroğlunun zor anları

Bakan Veysel Eroğlu'nun zor anları

Bakan Veysel Eroğlunun zor anları

ORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Amasya’daki toplu temel atma ve açılış töreninde bazı talihsizliklerle karşılaştı. Konuşma yapmak için sahneye çıkacağı sırada ayağı kayan ve düşme tehlikesi geçiren Bakan Eroğlu’nun, konuşma esnasında da mikrofonu bozuldu.

İlker AKTAŞ- Savaş TUTAK/AMASYA, (DHA)

1/ 11
Bakan Veysel Eroğlunun zor anları

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 12 adet taşkın koruma tesisi açılışı, 2 adet sulama tesisi, bir adet otomatik meteorolojik gözlem istasyonu açılışı ve 10 adet taşkın koruma tesisi temel atma törenine katılmak için Amasya’ya geldi.

2/ 11
Bakan Veysel Eroğlunun zor anları

Şehre gelişte bürokratlar, partililer ve vatandaşlar tarafından karşılanan Bakan Veysel Eroğlu, talihsizlikler yaşadı. Yavuz Selim Meydanı’nda yapılan törende konuşmasını yapmak için sahneye çıkmak isterken ilk basamakta ayağı kayan Bakan Eroğlu, düşme tehlikesi geçirdi. O esnada arkasında bulunan koruması, bakanın kolundan tutarak yere düşmesini engelledi. Ardından mikrofonu eline alan Bakan Veysel Eroğlu’nu talihsizlikler burada da yakasını bırakmadı.

3/ 11
Bakan Veysel Eroğlunun zor anları

Bir süre konuştuktan sonra mikrofonu bozulan Bakan Eroğlu, konuşmasının bir bölümünü mikrofonsuz sürdürmek zorunda kaldı. Bakan Eroğlu, sorun giderildikten sonra konuşmasını tekrar mikrofonla sürdürdü.

4/ 11