Banka müdürünü böyle rehin aldı

Banka müdürünü böyle rehin aldı

Banka müdürünü böyle rehin aldı

ADANA’da, kredi başvurusu onaylanmadığı için banka şubesinden 15 bin lira gasp eden 32 yaşındaki Fatih Edik’in, müdire S.İ.B.’yi boğazına bıçak dayayıp rehin aldığı ortaya çıktı. Bankanın güvenlik kameralarına yansıyan olay sırasında içeride bulunan 5 yaşlarındaki bir erkek çocuğunu kucağına alan annenin, odaya girip gaspçıyı ikna etmeye çalışması da dikkat çekti.

1/ 20
Banka müdürünü böyle rehin aldı

Merkez Çukurova İlçesi’nin Mahfesığmaz Mahallesi’ndeki banka şubesinde 16 Eylül’de meydana gelen soygun anı bankanın güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Çukurova İlçe Belediyesi’nde temizlik işçisi olarak çalışırken işten ayrılıp, arzuhalcilik yapmaya başlayan Fatih Edik, 2 yıl evli kaldığı eşinden de boşandı. Harcamaların kontrolünü kaybeden Edik, girdiği borç batağından çıkabilmek için hesabı bulunan şubeden 15 bin lira kredi talep etti. Kredinin onaylanıp onaylanmadığını öğrenmek için bankaya giden Fatih Edik, sıra numarası alıp işlemin yapılmasını beklerken, cevabın olumsuz olduğu bilgisini aldı. Edik oturduğu yerden ayağa kalktı, şubenin arka tarafında camlı odasında çalışan banka müdiresi S.İ.B.’nin yanına yöneldi. Bu sırada 5 yaşlarında bir erkek çocuk da bankada koşturup oyun oynaması dikkat çekti. Fatih Edik, banka müdiresi S.İ.B.’nin yanına girdi. S.İ.B.’nin boğazına bıçağı dayayan Edik, 15 bin liraya ihtiyacı olduğunu söyleyip, parayı vermesini istedi.

2/ 20
Banka müdürünü böyle rehin aldı

OĞLU İLE SOYGUNCUYU İKNA ETMEYE ÇALIŞTI
Durumu fark eden banka güvenlik görevlisi, müdirenin odasına koşmaya başladı. Yaklaşan görevlilerden uzak durmasını isteyen Edik, güvenlik elemanına da silahı yere bırakmasını söyledi. İstenileni yapan personelden bazıları telefonlara sarılırken, bir kadın çalışan da panik butonuna bastı.

3/ 20
Banka müdürünü böyle rehin aldı

4/ 20