Barikatta başlayan ilginç aşk!

Protestocu Lidia Pankiv, cesaretinden etkilenen Andrei adlı polis memuru ile aşk yaşamaya başladıklarını açıkladı.

Barikatta başlayan ilginç aşk!

Ukrayna'nın başkenti Kiev'de yaşanan şiddetli çatışmalar sırasında protestocu Lidia Pankiv, cesaretinden etkilendiğini açıklayan Andrei adlı polis memuru ile aşk yaşamaya başladıklarını açıkladı.

1/ 7
Barikatta başlayan ilginç aşk!

Kiev'deki protestolar sırasında bir grup kadınla birlikte, şiddeti önlemek için polisin önünde canlı kalkan oluşturduklarını anlatan 24 yaşındaki Parkiv, "Polisin tam önünde duruyorduk ve bir arakadaşım beni telefonla arayarak, tutuklanan bir arkadaşımızın bulunması için benden yardım istedi. Ona beni aramasını söyledim ve iki kere araması gereken numarayı bağırdım" diye belirtti.

2/ 7
Barikatta başlayan ilginç aşk!

Dail Mail'in haberine göre Parkiv beklediği arama yerine, karşısında durduğu polis memurundan bir mesaj aldığını ve tam ismi açıklanmayan Andrei adlı polisin, kendisi ile evlenmek istediğini yazdığını söyledi. 

3/ 7
Barikatta başlayan ilginç aşk!

Parkiv, aldığı mesajda "Bütün o kargaşaya rağmen, telefon numaranı arkadaşına söylediğin zaman öğrenmeyi başardım. Adını bile bilmiyorum. Gecenin ortasında, elimde kalkanla önünde duruyordum. Bizim ilerlememizi durdurduğun an, seninle evlenmek istediğimi anladım. Andrei" diye yazdığını açıkladı.

4/ 7