Başbakan Yıldırım kız istedi

Başbakan Yıldırım, Şehit Polis Memuru Mehmet Şevket Uzun Üsküdar Çevik Kuvvet Yerleşkesi'nde polislerle bayramlaşırken hayırlı bir işe imza attı.

Başbakan Yıldırım kız istedi

Başbakan Binali Yıldırım, bayram namazının ardından camiden ayrıldıktan sonra Şehit Polis Memuru Mehmet Şevket Uzun Üsküdar Çevik Kuvvet Yerleşkesi'ne giderek polislerle bayramlaştı.

1/ 8
Başbakan Yıldırım kız istedi

Bir polis memuru için kız isteyen Başbakan Yıldırım, bir polisin eş adayının ailesini de aradı.

 

2/ 8
Başbakan Yıldırım kız istedi

"HAYIR İŞLERİNDE ACELE ETMEK LAZIM"

Girişte tören mangası ve çevik kuvvet şube müdürlüğü yetkilileri tarafından karşılanan Başbakan Yıldırım'ı içeride de kadın çevik kuvvet polisler çikolata ve kolonya ikramı ile karşıladı. Daha sonra Yıldırım, yerleşkede polislerle kahvaltı etti. Kahvaltı esnasında polislerle sohbet eden Başbakan Yıldırım, Muhammed Fatih isimli bir polisin eş adayının ailesini de aradı. Yıldırım telefonda eş adayı ile konuşarak "Hayır işlerinde acele etmek lazım. Bu sene düğün olursa katılacağım" dedi. Bu esnada masada bulunan polis memurlarının da sohbetten keyif alarak güldüğü görüldü.

3/ 8
Başbakan Yıldırım kız istedi

POLİS MEMURU İÇİN KIZ İSTEDİ

Bu diyalog üzerine Emre isimli bir başka polis memuru ise dünürlük yapması için Başbakandan ricada bulundu. Başbakan Yıldırım kızın ailesini aradı. Polis memurunun kız arkadaşının telefona çıkması üzerine, "Senin annen yok mu, seni isteyeceğiz" diyerek güldü. Tüm polis memurlarının da oldukça güldüğü bu diyalog sonrasında Başbakan Binali Yıldırım kızın ailesi ile telefonda görüştü. Polis memuru Emre için kız isteyen Yıldırım'a aile de olumlu yanıt verdi.

 

4/ 8