Başbakanın

Başbakanın

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın siyaset hayatında geçen 20 yılı, Mustafa Küçük'ün çektiği fotoğraflarla kitap haline getirildi

4 Mart 2004 / Konfeti Yağmuru) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan katıldığı bir törende butona basarak açılış yaptı. Ardından konfeti yağmurunun altında ilginç görüntüler ortaya çıktı.

1/ 20
Başbakanın

Erdoğan'ın nefes nefese geçen 20 yılı, gazeteci Mustafa Küçük'ün çektiği fotoğraflarla Lukapu tarafından kitaplaştırıldı.

(20 Eylül 2008 / Lefter’le Sarmaş Dolaş) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Büyükada’daki kongreye katılan Fenerbahçe’nin efsane futbolcusu Lefter’le sarmaş dolaş oldu.

2/ 20
Başbakanın

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, il başkanı, belediye başkanı, genel başkan ve başbakan olarak geçirdiği son 20 yılı, çok özel karelerle kitap oldu.

Kitapta en dikkat çekici fotoğraflardan biri ise Başbakan Erdoğan'ın, Ocak ayında hayatını kaybeden Fenerbahçeli efsane futbolcu Lefter'le çekilmiş duygusal karesi. Büyükada'daki buluşmada çekilen fotoğrafta, Lefter, Erdoğan'a sarılıp başını göğsüne yaslamış.

3/ 20
Başbakanın

Kitapta, bu güne kadar Başbakan Erdoğan'ın medyada yer almayan, camide namaz kılarken, mezar başında dua ederken, bir düğünde cüppesiyle nikah kıyarken, sahnede şarkı söylerken, yeşil sahada futbol topuyla şut çekerken gibi çok özel anlarını ait fotoğrafların yanı sıra bu süreçteki hit olmuş kareler de yer aldı.

4/ 20