Bayramın en hesaplı fırsatları

Bayramın en hesaplı fırsatları

Bayramın en hesaplı fırsatları

Kurban Bayramı’na sayılı günler kaldı ve kaçış planları için geri sayım başladı. Peki nereye gitmeli, ne yapmalı? Sizler için tarih, kültür, deniz, kum, güneş, lezzet ve keşif amaçlı 20 yurtdışı fırsatı derledik. Neye göre mi? En hesaplı ve en kapsamlı olmalarına göre...

Hürriyet

1/ 20
Bayramın en hesaplı fırsatları

KÜBA TURU

 

Çok geç olmadan...
Küba ile Amerika arasındaki buzların erimesi, kendine özgü yaşam biçimi ve renkliliğiyle dünyanın en görülesi ülkelerinden olan Küba’ya dair endişeleri artırmış olabilir. Bu nedenle “İlk fırsatta...” diye başlayan cümleler kuranlar için belki de ilk fırsat bu. Klasik otomobilleri, mimarisi, müziği, yemeği, dansı, purosu ve belki de en önemlisi halen yitirmediği neşesi ve cazibesi ile Küba oldukça davetkâr.  Jolly Tur, 20 - 27 Eylül. Fiyatı: 8.580 TL. (444 06 44)

2/ 20
Bayramın en hesaplı fırsatları

BALKANLAR TURU

Balkan tarihine giriş...
Balkanlar’ın en eski kentlerinden biri olan Manastır’la başlayan gezi, panoramik Üsküp, Resne, Ohrid, Struga, Prizren ve Priştine şehir turlarını kapsıyor. Konaklamalar dört yıldızlı otellerde. Katılımcılar, Balkan lezzetlerini tatma imkânı bulacak. Ets Tur, 23-27 Eylül. Fiyatı: 1630 TL.  (444 03 87)

3/ 20
Bayramın en hesaplı fırsatları

KRUGER'DA SAFARİ VE  VİKTORYA ŞELALESİ TURU

 

Maceradan hoşalananlara
Cipinizin üzerine çıkan aslanlar, yanınızdan geçen zürafalar ve çıtalar... Tatil hayalinizde macera varsa Güney Afrika’ya düzenlenecek bu tur cazip gelebilir. Safari dışında dünyanın en büyük şelalelerinden olan, Zimbabwe ve Zambiya sınırını çizen, görkemli Viktorya Şelalesi’ni görebileceksiniz. Gazella, 19-29 Eylül. Fiyatı: 13.881 TL. (0212 233 15 98)

4/ 20