Benzin istasyonunda satırlı gece

Gittikleri benzin istasyonunda bira şişelerini kırıp görevlilerle tartışan biri kız üç arkadaş, satır ve bıçakla dehşet saçtı.

Benzin istasyonunda satırlı gece

Piknik sonrası gittikleri benzin istasyonunda bira şişelerini kırıp görevlilerle tartışan biri kız üç arkadaş, satır ve bıçakla dehşet saçtı. Yaklaşık 1 saat süren gerginliği polis biber gazı sıkarak bitirebildi.

1/ 8
Benzin istasyonunda satırlı gece

Bursa Emniyeti’nde hırsızlık suçundan çok sayıda kayıtları bulunan Sebahattin Özer (32) ile Muhammet Ata Y. (17), önceki gün kız arkadaşları Nigar Yenilmez’le (21) birlikte Mudanya İlçesi’ndeki Kumsas sahilinde piknik yapıp içki içti. Ahmet Yalvaç’ın kullandığı kamyonetle gece piknikten dönen 3 arkadaş, aracı yıkamak için Yıldırım İlçesi’ndeki akaryakıt istasyonuna geldi. Burada bira içip bağırarak konuşan Özer ve Muhammet Ata Y., içtikleri biraların şişelerini duvarlara atıp kırınca görevliler tarafından uyarıldı. Bunun üzerine iki şüpheli iddiaya göre araçtan aldıkları satır ve bıçakla görevlilere saldırdı. Araçlarına yakıt almak için tesadüfen istasyona gelen polis ekibi olaya müdahale etti. Çıkan arbedede Sebahattin Özer, bıçakla polis memuru Hamdi Taşkıran’ı kolundan hafif yaralarken, Muhammet Ata Y. de Nigar Yenilmez’in boğazına bıçak dayadı. Yaklaşık bir saat süren ikna çalışmalarına rağmen teslim olmayan Muhammet Ata Y., biber gazı sıkılarak etkisiz hale getirildi. Şüpheliler gözaltına alındı.

2/ 8
Benzin istasyonunda satırlı gece

3/ 8
Benzin istasyonunda satırlı gece

4/ 8