Bodrumda bayram tatili keyfi !

Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne bayram tatili için gelenler pişman olmadı.

Bodrumda bayram tatili keyfi !

Hava sıcaklığının 39 derece, deniz suyu sıcaklığının ise 23 dereceye ulaştığı ilçede tatilciler sabah erken saatlerden itibaren plajları doldurdu.

1/ 21
Bodrumda bayram tatili keyfi !

Dokuz günlük Ramazan Bayramı tatili için cuma akşamından itibaren Bodrum'a tatile gelen tatilciler, bu sabah namaz ve bayramlaşmanın ardından Bodrum plajlarını doldurdu. Kahvaltılarını Bodrum Kalesi manzaralı kafeteryalarda yapan tatilciler yine Bodrum Kalesi manzaralı Kumbahçe, Gümbet ve Paşatarlası plajlarında bol bol güneşlendi, denize girdi. Çocuklar da denizden çıkmadı. Kara Ada, Orak Adası, Akvaryum Koyu da tatilcilerle doldu. Birçok tatilci ise havanın güneşli, sıcak ve rüzgarsız olması nedeniyle günübirlik mavi yolculuğa çıktı.

2/ 21
Bodrumda bayram tatili keyfi !

Tatilciler, başka şehirlerde olan tanıdıklarına cep telefonları ile "Burası cennet, denize giriyoruz, siz de gelin" diye mesaj attı. Telekomünikasyon şirketinde müdür olarak çalışan 34 yaşındaki Çağatay Yazoğlu, İstanbul'dan bayram tatilini geçirmek için geldiklerini belirterek, "İstanbul'dan gelene kadar yolda birçok sıkıntı çektik. Sık sık durmak zorunda kaldık. Yol boyunca trafik ekiplerine çok fazla rastlamadık ama sonunda Bodrum'dayız ve tatil başladı. Bodrum her zamanki gibi çok güzel. Dinleniyoruz, yüzüyoruz, güneşleniyoruz" dedi.

3/ 21
Bodrumda bayram tatili keyfi !

İstanbul'dan tatile gelen Hicran Dindar da, "Tatil çok güzel geçiyor. Bugün ilk günümüz. Deniz, kum, güneş ile tatilin keyfini çıkaracağız. 9 günlük tatil bizim için çok güzel bir fırsat oldu. Bu sayede ikinci kez tatil yapma fırsatı bulduk. Cumartesi gününe kadar Bodrum'da kalacağız" diye konuştu.

4/ 21