Bodrumda silahlı kavga 2 ölü 4 yaralı

Bodrum'da silahlı kavga 2 ölü 4 yaralı

Bodrumda silahlı kavga 2 ölü 4 yaralı

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde, araç kiralama şirketlerinde çalışan ve aralarında para anlaşmazlığı bulunan iki grup arasında çıkan çatışmada, 2 kişi öldü 4 kişi yaralandı. Çatışan tarafların 4 tabanca kullandığı çatışma sırasında çevresindeki tatilciler ile turistler paniğe kapılırken olay yerinde 30 boş kovan bulundu.

1/ 20
Bodrumda silahlı kavga 2 ölü 4 yaralı


Olay, Bodrum İlçesi’ndeki Kıbrıs Şehitler Caddesi Gümbet Kavşağı’nda bugün öğle saatlerinde meydana geldi. Bir otomobil kiralama firmasında çalışan Tahsin, Yaşar, ve Ahmet Kaya otomobille giderken arkadan gelen ve içinde Bekir, Naci,, Yakup ve Hasan Turan’ın bulunduğu otomobildekilerin kendilerini takip ettiğini düşünüp araçlarını durdurdu. Aralarında alacak anlaşmazlığı konusunda husumet bulunduğu belirtilen iki grup arasında tartışma çıktı. Farklı oto kiralama firmalarında çalışan iki grup arasındaki tartışma kısa sürede büyüyerek silahlı çatışmaya döndü.

2/ 20
Bodrumda silahlı kavga 2 ölü 4 yaralı

TURİSTLER DEHŞETİ YAŞADI

Çok sayıda turistin gözü önünde tabancalarını çeken taraflar, birbirlerine kurşun yağdırdı. Çatışmayı görenler polis ekiplerine haber verdi. Çatışmada Tahsin ve Yaşar Kaya ile diğer gruptan Bekir, Naci, Yakup ve Hasan Turan yaralandı. Yaralılardan Hasan Turan, Universal Hospital Bodrum Hastanesi’ne, diğer 5 kişi ise, Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Olaya karışan ve yara almayan Ahmet Kaya ise gözaltına alındı.

3/ 20
Bodrumda silahlı kavga 2 ölü 4 yaralı


Polis olay yerinde 30’a yakın boş kovan buldu. Çatışmada kullanılan tabancaların da ruhsatsız olduğu tespit edildi. Polisin olayla ilgili aralarında görgü tanıklarının da bulunduğu sekiz kişinin ifadesine başvurduğu bildirildi.

4/ 20