Bodrumda yaz başladı

Bodrum'da yaz başladı

Bodrumda yaz başladı

DENİZ - HALUK BERDAN

Kuryenet’in sahibi Haluk Berdan ve eşi Deniz Berdan, geçtiğimiz hafta Bodrum’da karşımıza çıkan tanıdık simalardandı. Haluk Berdan’ın eşine koyduğu mayo yasağı sona erince çift, soluğu yine Bodrum’da aldı. Hafta sonunu Gündoğan’da yeni açılan İstanbul Palace’da geçiren Berdanlar, aynı zamanda evlilik yıldönümlerine denk gelen özel günü de burada başbaşa kutlamışlar. Çocuklarını birkaç günlüğüne İstanbul’da bırakan çiftin tatili oldukça romantik geçmişe benziyor. Birlikte bol bol güneşlenip, denize giren ve akşamları da dostlarıyla birlikte geçiren Haluk - Deniz Berdan, İstanbul’a dinlenmiş, huzur bulmuş ve en önemlisi aşklarını tazelemiş bir şekilde geri döndüler.

1/ 24
Bodrumda yaz başladı

GÜLŞAH – ENDER ALKOÇLAR

BU AŞK BİTMEZ

Uludağ’ın köklü otellerinden Alkoçlar Otel’in genç patronu Ender Alkoçlar ve eşi Gülşah Alkoçlar, Torba’da ‘La Boutique Alkoçlar’ adını verdikleri toplam 33 süit odalı otellerini sonunda hizmete açtılar. Son hazırlıklarını geçtiğimiz hafta bitiren çift böylelikle, rahat bir nefes aldılar

2/ 24
Bodrumda yaz başladı

GÜLŞAH – ENDER ALKOÇLAR

Yaklaşık dört aydır otelleri ile ilgilenen Alkoçlar çifti şimdilerde, işlerini bitirmenin ve otellerini sezona hazırlamanın mutluluğunu yaşıyorlar. Gülşah – Ender Alkoçlar’ın objektifimize yansıyan bu kareleri de mutluluklarını gözler önüne seriyor. Yıllardır büyük aşklarıyla tanınan Alkoçlar çifti, verdikleri bu pozla sezona farklı bir merhaba diyorlar.

3/ 24
Bodrumda yaz başladı

NAİM GENÇOĞLU VE AİLESİ

Kent Gıda’nın sahibi Özcan Tahincioğlu’nun kuzeni Naim Gençoğlu, geçtiğimiz hafta ailesiyle birlikte Bodrum’da tatilin tadını çıkardı. Bir haftalığına şehirden uzaklaşıp dinlenme fırsatı yakalayan Gençoğlu ailesi, tatillerini Bodrum Princess’da geçirdiler. Gençoğlu çiftine bir akşamüstü yeni yapılan Türkbükü sahilinde yürüyüş yaparken rastladık.

4/ 24