Bolu Dağı'nda feci kaza

Bolu Dağı'nda feci kaza

Bolu Tem otoyolunda gece yarısından sonra meydana gelen kazada  kontrolünü kaybeden otomobil sürücüsü önünde seyir halinde olan TIR'a çarptı. Otomobilde bulunan 3 kişi öldü, 2 kişi ise ağır yaralandı.

DHA

1/ 10
Bolu Dağı'nda feci kaza

Kaza, saat 01.00 sıralarında TEM'in İstanbul yönünde Bolu Dağı Tüneli çıkışında meydana geldi. İstanbul yönüne giden 24 yaşındaki Mümin Üzümcüoğlu yönetimindeki otomobil, sürücüsünün kontrolünden çıkarak önde giden 28 yaşındaki Mehmet Taşan yönetimindeki TIR'a arkadan çarptı.

2/ 10
Bolu Dağı'nda feci kaza

 Savrularak TIR'ın dorsesi ile yol kenarındaki bariyer arasında sıkışan otomobil hurdaya döndü. TIR dorsesindeki tamponun üst tarafını giyotin gibi kestiği otomobilin sürücüsü Mümin Üzümcüoğlu ile birlikte yanında bulunan 60 yaşındaki Cüneyt Hüsük ve ismi öğrenilemeyen bir kişi kaza yerinde öldü. 

3/ 10
Bolu Dağı'nda feci kaza

Otomobilde bulunan 24 yaşındaki Mecit Işık ile 31 yaşındaki Gökhan Zalım ise yaralandı. Araçtan çıkarılan yaralılardan Gökhan Zalım Düzce Atatürk Devlet Hastanesi, Mecit Işık ise Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

 

 

4/ 10