Bu eğlence tüm ülkeyi sarmaya başladı!

Dünyanın en fazla turist çeken ülkelerinden biri olan İspanya’da yaz sezonunun başlaması ile birlikte eğlence sektöründe yenilikler başgöstermeye başladı.

Bu eğlence tüm ülkeyi sarmaya başladı!

Bu sezon gençlerin en fazla ilgi çektiği eğlencenin yüzen diskotekler olduğu açıklandı. Eski gemi ve teknelerini diskoteğe çeviren İspanyol girişimcilerin bundan oldukça para kazanıyorlar. En büyük tehlike ise sarhoş gençlerin açık denizde kendilerini suya atarak kaybolması.

1/ 4
Bu eğlence tüm ülkeyi sarmaya başladı!

İbiza adasında başlatılan bu girişim tüm ülkeyi sarmaya başladı. 20 avro giriş ücreti alınan gemi diskotekler gece ve gündüz seferler düzenliyor ve dolunca denize açılarak katılanlara açık havada doyasıya eğlence sunuyor. Eğlenceye katılan gençler “ gemi tıklılm tıklım doluydu, bir saat hareket ettik denizin ortasında durduk,müzk sesinde limit yoktu, kimse rahatsız olmuyordu, muhteşem bir gece geçirdik “ sözleri etti.

2/ 4
Bu eğlence tüm ülkeyi sarmaya başladı!

Gün boyunca belli aralıklarla kıyıya yaklaşan gemiler sayesinde isteyen eğlenceyi yarıda kesip evine geri dönebiliyor. İspanyol Turizm İşletmecileri Birliği gemi ve tekne diskoteklerde kanuni bir açığın bulunduğunu hatırlatarak bu tür eğlencede bazı gençlerin içkiyi fazla kaçırarak kendilerini denize atmaya başladıklarını belirtti. Güvenlik konusunda sıkı tedbirlerin getirilmesini savunan birlik “fikir güzel ancak kendilerinden geçerek denize atlayan gençleri kim kurtaracak geçen hafta biri hayatını kaybetti onu açıklasınlar” dedi.

3/ 4
Bu eğlence tüm ülkeyi sarmaya başladı!

4/ 4