BU HAFTA 10 FİLM VİZYONDA

Bulgaristan'dan Türkiye'ye kaçan 3 Türk gencinin hikayesini anlatan "Kaçış 1950", izleyiciyle buluşacak - "Altınlı Kadın"da, 2. Dünya Savaşı sırasında Viyana'dan kaçak olarak gönderilen Yahudi bir kızın, ailesinden yadigar olan tabloyu 60 yıl sonra geri a

BU HAFTA 10 FİLM VİZYONDA

Vizyonda hangi filmler var?

Bulgaristan'dan Türkiye'ye kaçan 3 Türk gencinin hikayesini anlatan "Kaçış 1950", izleyiciyle buluşacak - "Altınlı Kadın"da, 2. Dünya Savaşı sırasında Viyana'dan kaçak olarak gönderilen Yahudi bir kızın, ailesinden yadigar olan tabloyu 60 yıl sonra geri almak için verdiği mücadele anlatılıyor - Haluk Bilginer'in de rol aldığı "Rosewater", İran asıllı İngiliz gazeteci Maziar Bahari'nin İran ordusu tarafından casusluk yaptığı gerekçesiyle hapse atılma hikayesini beyazperdeye taşıyor - Gregory Levasseur'un yönettiği "Piramitin Laneti"nin oyuncu kadrosunda; Ashley Hinshaw, James Buckley, Denis O'Hare ve Daniel Amerman yer alıyor.

1/ 20
BU HAFTA 10 FİLM VİZYONDA

Aşk Olsun

Neslihan Yıldız Alak ile Murat Serezli'nin yönettiği filmin oyuncu kadrosunda; İlker Aksum, Sedef Avcı, Kenan Ece ve Selen Seyven yer alıyor.

2/ 20
BU HAFTA 10 FİLM VİZYONDA

Aşk Olsun

Romantik komedi türündeki filmde, kadınlara "ilişki doktorluğu" yapan genç bir adamın kendisini karmaşık bir ilişki zinciri içinde bulma süreci konu ediliyor.

3/ 20
BU HAFTA 10 FİLM VİZYONDA

Sonsuz Bir Aşk

Sonsuz" filminin devamı olarak çekilen "Sonsuz Bir Aşk", sinemaseverleri, dostluğun, aşkın, acımasız gerçeklerin derinden hissedildiği bir zamana sürüklemeyi amaçlıyor.

4/ 20