Bu kadın doğum makinası

37 yaşındaki İngiliz Sua Radford 16. çocuğunu daha yeni doğurdu.

Bu kadın doğum makinası

Yeni doğan oğlu Casper ile beraber 9 oğlu ve 7 kızı, toplamda 16 çocuğu oldu! İngiltere'nin en büyük ailesine annelik yapan Sue Radford, 16 dakikalık doğumun ardından kocasına ilk olarak "Bir çocuğumuz daha olsun" dedi. Fırın sahibi olan aile hiç bir yardım olmadan senelerce kendilerine bakabilecek kadar gelir sağlıyorlar.

1/ 6
Bu kadın doğum makinası

İngiltere'de 9 yatak odası, büyük boy çamaşır makineleri, buz dolabı bulunan eski bir bakım evi binasında yaşıyorlar. Ailenin haftalık yiyecek masrafı 250 Euro. Her sabah aile 2 kutu mısır gevreği ve 18 litre süt bitiriyor. Çoğu öğle yemeğini okulda yiyor, akşam yemeğinde ise kilolarca et, sebze, yiyecek ve içecek bir günde tüketiliyor.

2/ 6
Bu kadın doğum makinası

Çok genç yaşta, henüz okuldayken anne olan Sue Radford bunun kendisi için bir talihsizlikten öte, şans olduğunu düşünüyor. En büyük çocuğu 23 yaşında olan Sue, annelik yapmayı çok sevdiğini söylüyor.

3/ 6
Bu kadın doğum makinası

23 yaşındaki oğullarına sahip olduktan 5 sene sonra Sophie adlı kızları doğdu. Ondan sonra neredeyse 2 sene aralıkla sürekli çocuk sahibi oldular.

4/ 6