Bursada domuz görüldü !

Bursa şehir merkezinde görülen yavru yaban domuzu paniğe neden oldu.

Bursada domuz görüldü !

Bursa şehir merkezinde görülen yavru yaban domuzu paniğe neden oldu. Çocuklar, kovalayıp sopayla başına vurdukları yavru domuzu, boynuna ip geçirerek bir otoparkın demirlerine bağladı. Belediyede nöbetçi veteriner hekim olmadığı için olay yerine zabıta ekibi çağrıldı.

1/ 11
Bursada domuz görüldü !

Ancak bu sürede yavru domuz başına aldığı sopa darbelerinin etkisiyle telef oldu. 2 saat sonra gelen zabıta ekibi, hiçbir önlem almadan yavru domuzun leşini naylona sararak aracın arkasına koyup götürdü.

2/ 11
Bursada domuz görüldü !

Merkez Osmangazi İlçesi'nin en yoğun semtlerinden biri olan Darmstad Caddesi üzerinde dün akşam bir yavru yaban domuzu görüldü. Yavru domuzu fark eden madde bağımlısı çocuklar, kovalamaya başladı ve kıstırarak, kafasına ellerine geçirdikleri sopalarla vurdu. Başına aldığı sopa darbeleriyle yere düşen yavru domuzun boynuna ip geçiren çocuklar, hayvanı bir otoparkın demirlerine bağladı.

3/ 11
Bursada domuz görüldü !

TELEF OLDU

Çevredeki vatandaşlar, çocuklar tarafından bağlanan hayvanın yavru bir domuz olduğunu görünce durumu 155 Polis İmdat telefonuna bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri, meraklı kalabalığı yavru domuzun çevresinden uzaklaştırdıktan sonra, Büyükşehir Belediyesi Veteriner Müdürlüğü’ne haber verdi. Ancak nöbetçi veteriner hekim olmadığı için olay yerine zabıta ekipleri gönderildi. Bu sırada kafasına aldığı sopa darbeleriyle yaralanan yavru domuz telef oldu.

4/ 11