Canlı yayında bir ilk !

Adana'da yerel yayın yapan Kanal A'daki canlı yayında bir ilk yaşandı..

Canlı yayında bir ilk !

Büyükşehir ve metropol ilçe belediye başkan adaylarını birlikte veya tek tek ekrana çıkaran ‘Bir Ters Bir Düz’ programına canlı yayında katılıp gazetecilerin sorularını yanıtlamak istemeyen 2 adaya son bir çağrı yapıldı. Adayla katılmayınca sorular, stüdyoya konulan maketlerine soruldu.

1/ 8
Canlı yayında bir ilk !

Kanal A TV Genel Yayın Yönetmeni Acar Filiz'in yönettiği, 3 gazetecinin de sorularıyla katkı verdiği ‘Bir Ters Bir Düz’ programı, dün akşam canlı yayınlandı.

2/ 8
Canlı yayında bir ilk !

Her hafta farklı konukları ağırlayan programın dün akşamki canlı yayın konukları ise cansız maketler oldu. Program yönetmeni Acar Filiz, yayına katılıp, soruları yanıtlamak istemeyen Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı MHP'li Aytaç Durak ile metropol Seyhan İlçe Belediye Başkanı ve adayı AKP'li Azim Öztürk'ün maketlerini koyarak programı gerçekleştirdi.

3/ 8
Canlı yayında bir ilk !

Filiz, Durak'ın daha önce katılacağını söylemesine karşılık, son anda vazgeçtiğini, Azim Öztürk'ün ise hiç kabul etmediğini söyledi. Bu 2 adayın basın toplantılarında soru da sordurmadığını öne süren Filiz, “Tarafsızlığımızı kabul eden diğer tüm adaylar katılıp gazetecilerin sorularına canlı yayında cevap verdi, projelerini açıkladı. Ama bu 2 aday soru sorulmasına tahammül edemiyor. Gelişmiş demokrasilerde böyle şey olmamalı. İzleyenlerimize söz vermiş ve daha önceden duyurmuştum.

4/ 8