Cesedin çıkarılışını izlediler !

Edirne'de serinlemek amacıyla Tunca Nehri'ne giren küçük çocuk boğularak can verdi..

Cesedin çıkarılışını izlediler !

Edirne'de dün yüzme bilmediği halde serinlemek amacıyla arkadaşlarıyla birlikte gittiği Tunca Nehri'ne giren ve akıntıya kapıldıktan sonra kaybolan çocuğun cesedine ulaşıldı. Cesedin çıkarılışını nehrin iki kıyısında ve köprü üzerinde toplanan yüzlerce kişi sanki açık hava konseri izler gibi izledi. Toplanan yüzlerce insan arasında, çerez yiyenler, sohbet edenler ve uyuyanlar dikkat çekti...

1/ 16
Cesedin çıkarılışını izlediler !

Çavuşbey Mahallesi’nde oturan Cumhuriyet İlköğretim Okulu 8’inci sınıf öğrencisi Hikmet Güldeniz, dün arkadaşları ile birlikte Yalnızgöz Köprüsü’ne gitti. Sıcaktan bunalan çocuklar serinlemek için Tunca Nehri'ne girdi.

2/ 16
Cesedin çıkarılışını izlediler !

Yüzme bilmediği halde arkadaşlarının ısrarı üzerine nehre giren Hikmet Güldeniz, derinliği yer yer 2 metreye ulaşan suda çırpınmaya başladı. Arkadaşlarının kurtarmaya çalıştığı Hikmet Güldeniz, akıntıya kapılarak gözden kayboldu. Güldeniz suyun içine battı ve gözden kayboldu.

3/ 16
Cesedin çıkarılışını izlediler !

Olayın ardından Hikmet Güldeniz’in arkadaşları polise haber verdi. Bu sırada ise çok sayıda vatandaş nehre girerek Hikmet Güldeniz’i bulmaya çalıştı. Ancak vatandaşların çabası Hikmet Güldeniz’i bulmaya yetmedi.

4/ 16