Çığlık atarak kurtuldu!

Liseli kızı otogarda yardım çığlığı kurtardı

Çığlık atarak kurtuldu!

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde lise öğrencisi 15 yaşındaki S.T.Ç.'yi, iddiaya göre, dört yıl önce kolayla uyutup ilişkiye giren, görüntü ve fotoğrafını çekip şantajla birlikte olmayı sürdüren 22 yaşındaki E.A. genç kızı Kars'a kaçırırken yakalandı. Otobüs terminalinde yardım çığlığı atan S.T.Ç. kurtarılırken E.A.'nın adliyeye sevk edildi.
 

1/ 7
Çığlık atarak kurtuldu!

Anadolu Meslek ve Kız Meslek Lisesi 9'uncu sınıf öğrencisi 15 yaşındaki S.T.Ç., iddiaya göre, bir arkadaşının aracılığıyla tanıştığı inşaat işçisi E.A.'nın dört yıl önce tecavüzüne uğradı. S.T.Ç.'yi, fotoğraf ve görüntülerini çekip bunları sosyal medyada yaymakla tehdit ederek korkutan ve dört yıl boyunca tecavüze devam ettiği öne sürülen E.A., küçük kızı zorla memleketi Kars'a götürmek istedi. Şehirler arası otobüs terminaline gittiklerinde artık yaşadıklarına dayanamayan S.T.Ç.'nin, otobüs firmasının yanındaki polis noktasına girip "kaçırılıyorum" diye bağırması üzerine E.A. yakalandı. S.T.Ç. ve E.A., Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü'n götürüldü.

2/ 7
Çığlık atarak kurtuldu!

ÇAREYİ POLİSE SIĞINMAKTA BULDU
İfadesine başvurulan S.T.Ç.'nin, "Babam hapiste, annem yeteri kadar ilgilenemiyordu. Arkadaşlarımız aracılığıyla tanıştığım E.A. içeceğimin içine uyku ilacı koymuş, uyandığımda tecavüz ettiğini anladım. Sonra 'birlikte olur evleniriz' diye beni kandırdı. Defalarca birlikte oldu. Son zamanlarda şiddet uygulamaya başlamıştı, hayatım kabusa döndü. İntihar etmeyi bile aklımdan geçirdim. Ancak okuyup anneme bakmak istiyordum, yapamazdım. E.A. ayrılmak istediğimde ise beni tehdit etti. 'Çıplak görüntülerini yayınlayıp, seni herkese rezil ederim' dedi. Çareyi polise sığınmakta buldum" diye konuştuğu öğrenildi.

3/ 7
Çığlık atarak kurtuldu!

KABUL ETMEDİ

E.A.'nın ise ifadesinde "Ben kimseyi zorlamadım o kendi isteği ile benimle birlikte oldu" dediği öğrenildi. Öte yandan E.A.'nın cep telefonunda S.T.Ç.'nin fotoğraf ve videolarının bulunduğu belirtildi. E.A. polisteki ifadesinin ardından öğle saatlerinde adliyeye sevk edildi. S.T.Ç. ise devlet korumasına alındı.

4/ 7