Cinnet getiren polis dehşet saçtı

İnegöl'de cinnet getiren polis memurunun silahından çıkan mermilerle yaralanan polislerden biri şehit oldu.

Cinnet getiren polis dehşet saçtı

Önleyici Hizmetler Bürosu'nda görevli polis memuru, iddiaya göre bayramda izin kullanmak istedi, amirlerinden olumsuz cevap alınca dehşet saçtı. Cinnet getiren polis, silahıyla 1 polis memurunu şehit edip, 2'sini de yaraladı.

1/ 24
Cinnet getiren polis dehşet saçtı

İnegöl İlçesi'ndeki Merkez Polis Merkezi'nde Önleyici Hizmetler Bürosu Balyoz ekibinde görevli polis memuru, İnegöl Emniyet Müdürlüğü binasında bir başkomiser ile bir polis memurunu rehin aldı.

2/ 24
Cinnet getiren polis dehşet saçtı

Olayın ardından karakola operasyon düzenlenirken, bu sırada rehin durumda olan başkomiser ile polis memuru camdan atlayarak kaçmayı başardı. Bu sırada bina içinde çıkan çatışmada 3 polis memuru yaralanırken, çalışma arkadaşlarını rehin alan polis memuru da operasyon sonunda etkisiz hale getirildi.

3/ 24
Cinnet getiren polis dehşet saçtı

1 POLİS ŞEHİT
Çatışmada yaralanan 3 polis memurundan 1'nin şehit olduğu bild. Alınan bilgiye göre, Bankalar Caddesi'ndeki karakolda meydana gelen olayın ardından polis memuru tarafından vurularak yaralanan 3 polis memurundan Halil Kazan, Bursa'ya sevk edilirken ambulansta yaşamını yitirdi. Diğer iki yaralının tedavilerinin sürdüğü öğrenildi.

4/ 24