Cinnet getiren polis dehşet saçtı

Cinnet getiren polis dehşet saçtı

Çerkezköy’de cinnet geçiren bir polis, kendisine ait beylik tabancasıyla eşini, kayınvalidesini yaralarken, kayınpederini kafasından vurarak öldürdü.

Olay Tekirdağ’ın Çerkezköy İlçesi İstasyon Mahallesi Ergin Sokak'ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre polis memuru olan Salih P.’nin eşi Diler P. ve kayınvalidesi Yüksel S. ağır yaralanırken, kayınpederi Selim S. ise olay yerinde hayatını kaybetti.

1/ 7
Cinnet getiren polis dehşet saçtı

Sivas'tan bir buçuk ay önce Tekirdağ’ın Çerkezköy İlçesi Emniyet Müdürlüğüne tayin olan polis memuru Salih P. dün saat 18.45 sıralarında evde belirlenemeyen bir nedenden dolayı çıkan tartışmada dehşet saçtı. Tartışmanın ardından sinirlerine hakim olamayan Salih P. Kendisine ait tabancayla, polis memuru olan eşi Diler P. ve kayınvalidesi Yüksel S.’yi ağır yaralarken, kayınpederi Selim S.’yi ise kafasından vurarak öldürdü.

2/ 7
Cinnet getiren polis dehşet saçtı

Aynı zamanda Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Bürosunda çalışan polis memuru Diler P. olay yerine gelen 112 ekipleri tarafından Çerkezköy Devlet Hastanesine kaldırılırken, olayda ağır yaralanan Kayınvalide Yüksel S., kayınpederi Selim S. ve 1.5 yaşındaki çocuğunu rehin aldı. Olay yerine giden Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan ve Salih P.’nin meslektaşları cinnet geçiren polis memurunu ikna çabaları sonuç vermedi.

3/ 7
Cinnet getiren polis dehşet saçtı

Salih P. olaydan yarım saat sonra rehin aldığı 1.5 yaşındaki çocuğunu balkondan polislere sağlıklı bir şekilde teslim ederken, 8 yaşındaki diğer erkek çocuğu ise olay esnasında komşusuna kaçtı.

4/ 7