Çöp kamyonu dehşet saçtı!

Gaziantep’te freni patlayan çöp kamyonu önüne aldığı araçla birlikte bir evin duvarına çarptı.

Çöp kamyonu dehşet saçtı!

Edinilen bilgiye göre olay, sabah saat 09.38 sıralarında Gaziantep Hoşgör Mahallesi Mehmet Aynacı sokakta yaşandı. Ahmet Bayramoğlu (38) yönetimindeki çöp kamyonu, freninin patlaması sonucu duvara çarptı. Sürücünün hayatını kaybettiği kazada, park halindeki bir otomobili de sürükleyen kamyon, bir evin duvarına çarptıktan sonra durabildi. Kaza sonrası yaşanan panik ise evde yaşayan vatandaşların yüzlerine yansıdı.

1/ 5
Çöp kamyonu dehşet saçtı!

ÇÖP TOPLANDIĞI SIRADA YAŞANDI
Sokakta çöp toplayan kamyon, freninin patlaması sonucu hızlı bir şekilde yokuş aşağı gitti. Çöp toplayan işçilerin yerdeki çöpleri kamyona atmak için indiği sırada yaşanan olayda, sürücünün süratli bir şekilde sokak boyunca ilerleyen kamyonu durdurabilmek için duvarlara sürtmeye çalıştığı, birkaç evin penceresindeki korkulukları yerinden söktükten sonra önüne aldığı bir araçla birlikte duvara çarptıktan sonra durabildiği öğrenildi. Hızla ilerleyen aracı gören vatandaşlar ise arkasından koşarken bazı vatandaşların ise kamyonun altında kalmaktan son anda kurtulduğu belirtildi. Güvenlik kamerasına da yansıyan olayda, sokakta oynayan çocukların ve yolda yürüyen vatandaşların kamyonun altında kalmaktan son anda kurtuldukları gözlendi.

2/ 5
Çöp kamyonu dehşet saçtı!

İZİNLİ ARKADAŞININ YERİNE İŞE GİTTİ
Ceset, olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından sıkıştığı yerden çıkartıldıktan sonra meslektaşlarının omuzunda cenaze aracına konularak Gaziantep Adli Tıp Merkezine kaldırıldı.
Kazada hayatını kaybeden Ahmet Bayramoğlu’nun izinli olan arkadaşının yerine işe gittiği ve daha önce o kamyonu hiç kullanmadığı belirtildi. Talihsiz adamın evli olduğu ve birkaç ay önce bir çocuğunun dünyaya geldiği öğrenildi.

3/ 5
Çöp kamyonu dehşet saçtı!

Kazayı gören vatandaşlar ise yaşananları anlattı. Kamyonun önüne alıp sürüklediği ve çarptığı evin sahibi ise kaza anının anlattı. Aracına binmek üzereyken kazanın meydana geldiğini söyleyen vatandaş, ölümden son anda kurtulduğunu dile getirdi.

4/ 5