Cüppeliyi şaşırtan kadın

Cüppeli Ahmet Hoca'nın konuşmasını dinlemeye gelenler izdihama neden oldu.

Cüppeliyi şaşırtan kadın

Cüppeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün, bir derginin üç ayların başlangıcı nedeniyle düzenlediği etkinlikteki konuşmasını dinlemeye gelenler izdihama neden oldu. Salonu tamamen dolduran dinleyiciler, havalandırmanın yetersizliği nedeniyle zor anlar yaşadı.

1/ 6
Cüppeliyi şaşırtan kadın

Ayrıca, Cüppeli konuşma yaparken bir kadın kendinden geçti. Çığlık atan kadını görevliler dışarı çıkardı.

Zeytinburnu'ndaki Abdi İpekçi Spor Salonu'nda düzenlenen gecede, konfeti ve havai fişek gösterisi ile sahneye çıkan Cüppeli Ahmet Hoca, salonu dolduranlara Recep ayına giriş duası yaptırarak, “Bu millet Allah yolundan ayrılmayacak inşallah. Bazı arkadaşlar Filistin davasına sahip çıkıyor. Onlara teşekkür ediyorum" dedi.

2/ 6
Cüppeliyi şaşırtan kadın

28 Şubat sürecine değinen Cüppeli Ahmet Hoca, "28 Şubat sürecinden sonra Müslümanlar korkak hale gelmişlerdi. Allah yolunda toplantılar yapılmamaya başlanmıştı. Daha önceden 50 bin, 100 bin kişin toplandığını, insanlarda hareket olduğunu görmüşüm. Bugün sanki bir ölü toprağı örtüldü. Gazze olayı ile bugün, bu ölü toprağı kalkmış durumda. Bu şehadet aşkı bu millette var. Bu millet Allah yolundan ayrılmayacak inşallah. Yahudi, Hrıstiyan işbirlikçi hiçbir şey yapamaz” dedi.

3/ 6
Cüppeliyi şaşırtan kadın

Öte yandan Cüppeli Ahmet Hoca’nın konuşması sırasında, aniden çığlık atan bir kadın, salonu dolduranlar kadar Cüppeli Ahmet Hoca’yı da şaşırttı. Çığlık atan kadının görüntüsünü almak isteyen basın mensuplarına ise görevliler engel oldu. Daha sonra konuşmasına devam eden Cüppeli Ahmet Hoca, "Bir adam karımı, çoluğumu çocuğumu, milletimi Resullah’tan çok seviyorum derse kafir olur. Bizde önce Allah sevgisi sonra Peygamber sevgisi sonra cihat sevgisi, vardır" diye konuştu.

4/ 6