Dikmende yıkım gerginliği!

Dikmende yıkım gerginliği!

ANKARA Dikmen Vadisi'nde dün yıkım ekibi ile mahalleli arasında çıkan silahlı kavgada Cihan Haber Ajansı (CİHAN) kameramanı Bilal Oflaz ve bir polis memuru saçmaların isabet etmesi sonucu yaralandı.

1/ 17
Dikmende yıkım gerginliği!

Polis ekipleri, fotoğraf karelerini yansıyan zanlıların yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.

2/ 17
Dikmende yıkım gerginliği!

DİKMEN’DE ÇIKAN OLAYLARDA 7 KİŞİ SİLAHLA YARALANDI


Ankara’da Dikmen Vadisinde dün çıkan olaylarda 7 kişinin silahla yaralandığı ortaya çıktı. Polis ekipleri zanlıları yakalamak için çalışma başlattı.

3/ 17
Dikmende yıkım gerginliği!

Ankara Dikmen Vadisi Son Etap Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında taşeron bir şirket tarafından yıkılmak istenen gecekondu sakinleri ile firma yetkilileri arasında dün öğle saatlerinde taşlı sopalı kavganın ardından silahlı çatışma çıkmıştı. İki tarafında silah kullandığı olaylarda Cihan Haber Ajansı Kameramanı Bilal Oflaz’ın ve polis memuru Uğur Eroğlu’nun yanısıra mahalleli ve firma görevlilerinden 7 kişinin silahla yaralandığı öğrenildi. Hastaneye kaldırılan yaralılardan 6’sının pompalı tüfek ile 1’inin de tabanca ile yaralandığı belirtilirken, olaylar sırasında tarafların 3 adet tüfek ve 1 adet tabanca kullandığı tespit edildi. Yaralıların hangi tarafın silahlarından çıkan kurşunlarla yaralandığının araştırıldığı ve polis ekiplerinin olaylara karışanları yakalamak için çalışma başlattığı belirtildi.

4/ 17