Eğitime kar engeli

Eğitime kar engeli

Dün gece, Tercan ile Çayırlı ilçelerindeki okullarda eğitime 7 Ocak Pazartesi günü bir gün süre ile ara verildiği duyurulmuştu.Bingöl kent merkezi ve bağlı köylerde okullar yoğun kar yağışı nedeniyle (bugün) 1 gün süreyle tatil edildi...

1/ 20
Eğitime kar engeli

BİTLİS'TE OKULLARA KAR TATİLİ

Yoğun kar yağışı nedeniyle Bitlis kent merkezi, Tatvan ve Hizan ilçeleriyle bu ilçelere bağlı köylerde okullar 2 gün süreyle tatil edildi.....

Doğu Anadolu Bölgesinde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle Hakkari, Erzurum, Erzincan, Muş ve Ağrı'da ilk ve orta dereceli okullar bir gün süreyle tatil edilirken Muş'un Varto ilçesi ile Ağrı kent merkezi, Tutak ve Hamur ilçe merkezleri hariç köy, YİBO ve taşımalı merkez ilköğretim okullarında eğitime iki gün ara verildi.

2/ 20
Eğitime kar engeli

ERZURUM'DA DA OKULLAR TATİL

Erzurum Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, il genelinde yoğun kar yağış nedeniyle 7 Ocak Pazartesi günü, ilk ve orta dereceli okulların bir gün süreyle tatil edildiği bildirildi.

3/ 20
Eğitime kar engeli

MUŞ VE ERZİNCAN'A DA KAR TATİLİ

Yoğun kar yağışı nedeniyle Muş merkeze bağlı belde ve köylerde, Erzincan kent mezkezi Tercan ile Çayırlı ilçelerinde eğitim-öğretime 7 Ocak Pazartesi günü bir gün süre ile ara verildi. Muş'un Varto ilçesinde ise okullar Pazartesi ve Salı günü olmak üzere 2 gün tatil edildi. bir gün süre ile ara verildi.

4/ 20