Erdoğan konuştu, onlar ağladı!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bugün grup konuşmasına çıktı.

Erdoğan konuştu, onlar ağladı!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bugün grup konuşmasına çıktı. Konuşma sırasında bazı milletvekilleri gözyaşlarını tutamadı.

1/ 18
Erdoğan konuştu, onlar ağladı!

İŞTE AĞLATAN BÖLÜM

- EMİNİM ki her 3 parti de tıpkı bizim gibi, milletvekillerine, milletvekillerinin hür iradesine saygı duysa, arkadaşları üzerinde baskı kurmasa, bu sonuç ortaya çıkmayacaktı. Takdir yüce Meclisindir. Bize, ortaya çıkan tabloya, sonuca tabii ki razı olmak düşer. Buradan söyleyecek başka bir şey yok. Ama millet, hesap günü geldiğinde tüm bu olup bitenleri en iyi şekilde değerlendirecektir.

2/ 18
Erdoğan konuştu, onlar ağladı!

- PARTİMİZİ kurduğumuz günden itibaren bu kadro, gönül birliği yaptı ve bugünlere böyle ulaştı. Her bir arkadaşımın, kardeşimin millet ve ülke sevdasıyla yanıp tutuştuğunu biliyorum. Partimizin en üst kademesinden en uçtaki birimine kadar, hizmet aşkıyla yanıp tutuştuğunu biliyorum.

3/ 18
Erdoğan konuştu, onlar ağladı!

- BU DAYANIŞMAYI kenetlenmeyi kıskananlar, bunu bozmaya çalışanlar türlü oyunları oynamış, kardeşliğimizi zedeleme cüretini göstermiştir. Ama ben inanıyorum ki bu grup bundan sonraki süreçte, bu oyunlara o sinsi girişimlere asla ve asla boyun eğmeyecektir. Bu grubun uyumu, dostluğu, kardeşliği, birlik ve bütünlüğü asla zedelenmeyecek, bu kadro, bu hareket tarih yazmaya devam edecektir.

4/ 18