Erdoğan nikah şahitliği yaptı

Başbakan Erdoğan, Ankara İl Genel Meclisi Üyesi Filiz Altunay ile Şükrü Murat Akaycan’ın nikah şahitliğini yaptı.

Erdoğan nikah şahitliği yaptı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ankara İl Genel Meclisi Üyesi Filiz Altunay ile Şükrü Murat Akaycan’ın nikah şahitliğini yaptı.

1/ 9
Erdoğan nikah şahitliği yaptı

Atakule Nikah Salonu’ndaki nikahta çiftin şahitliklerini Başbakan Erdoğan’ın yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülkadir Aksu, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı ve Gaziantep Milletvekili Fatma Şahin ile AK Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan yaparken, nikah Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki tarafından kıyıldı.

2/ 9
Erdoğan nikah şahitliği yaptı

Tiryaki, evlilik cüzdanını çifte vermesi için Başbakan Erdoğan’a sundu. Erdoğan da damada hitaben "Erkekler aile cüzdanını pekiyi saklayamazlar. Aradığın zaman rahat bulayım dersen bunu Filiz Kızımıza verelim. Sen de rahat rahat bulasın" diyerek cüzdanı geline verdi.

3/ 9
Erdoğan nikah şahitliği yaptı

Çifti tebrik edip Allah’tan mutluluklar dileyen ve vatana, millete saygılı nesiller temenni eden Erdoğan, "Evlilik uzun bir yolculuk. Tabii güzel günler var, sıkıntılı günler var. Güzel günlerde mutluluğu paylaşacaksınız, sıkıntılı günlerde de birlikte fedakarca sıkıntılara katlanacaksınız" diye konuştu.

4/ 9