Erdoğan ve Arınçın birlikte yürüdüğü yıllar

“Dost, kardeş” olarak süren Erdoğan ile Arınç’ın 11 yıllık siyasi geçmişinin fotoromanı…

Erdoğan ve Arınçın birlikte yürüdüğü yıllar

Öğrenci evleri konusunda yaptığı açıklama Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından düzeltilen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç çok çarpıcı açıklamalarda bulundu:
Benim saçlarımı beyazlatan, belimi büken ne biliyor musunuz? Başbakan'ı 24 saat takip ederim ben. Onun da böyle bir görevi olmalı. Başbakanımıza dost, kardeş olarak seslenmek isterim, ikimizin sözleri arasındaki çelişkiyi düzeltmesi kendisinden beklenir.

Bu sözler; gözleri Refah ile Fazilet Partisi sonrası birliktelikleri AK Parti ile taçlanan ve 11 yıldır birlikte yürüyen iki siyasinin geçmişine çevirdi. İşte kimi zaman parti toplantısında, kimi zaman TBMM’de, bazen düğünde bazen ise cenazede ama Arınç’ın dediği gibi “Dost, kardeş” olarak süren Erdoğan ile Arınç’ın 11 yıllık siyasi geçmişinin fotoromanı…

1/ 51
Erdoğan ve Arınçın birlikte yürüdüğü yıllar

FP’de yenilikçi kanadın önde gelen isimlerinden Abdullah Gül, eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Tayyip Erdoğan ile akşam yemeği yedi. Yemeğe FP’nin Bülent Arınç gibi önde gelen isimleri de katıldı.

2/ 51
Erdoğan ve Arınçın birlikte yürüdüğü yıllar

10/07/2001

FP'nin popüler isimlerinden Manisa Milletvekili Bülent Arınç da 'Manevi Lider' Necmettin Erbakan'ı terk etti ve düzenlediği basın toplantısıyla Recep Tayyip Erdoğan’ın da aralarında bulunduğu yenilikçi kanada katıldı.

3/ 51
Erdoğan ve Arınçın birlikte yürüdüğü yıllar

15/07/2002

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan , Abdullah Gül ve Bülent Arınç ile birlikte, Erbakan’ın Kalesi olarak bilinen Konya’da yaklaşık 2 bin araçlık konvoyla üstü açık bir araçla şehir turu atıp halkı selamladı.

4/ 51