Eski sevgili bilinmeyenleri anlattı

Eski sevgili bilinmeyenleri anlattı

 Tom Cruise'un şöhrete kavuşmadan önceki yaşantısını gözler önüne seren gençlik aşkı, "Okul balosunda tanıştık. Sonrasında her fırsatta cinsel ilişkiye giriyorduk" dedi.

1/ 19
Eski sevgili bilinmeyenleri anlattı

 Tom Cruise, bugün beyazperdenin en ünlü aktörlerinde biri. Bir anda şöhretin zirvesine çıktığı Top Gun'dan Görevimiz Tehlike serisine uzanan yolda hem büyük bir servet hem de nüfuz kazandı. Peki ya şu anda 50'li yaşlarının ilk yarısında hayatta belki de istediği pekçok şeyi elde etmiş olan Cruise yıllar önce daha adını bile kimse bilmezken hatta adı Tom Cruise bile değilken nasıldı? 

2/ 19
Eski sevgili bilinmeyenleri anlattı

Aktörün ilk gençlik döneminde iki yıl boyunca birlikte olduğu ilk sevgilisi Diane Cox hem eski albümleri hem de "eski defterleri" açtı ve aktörün bilinmeyenlerini anlattı. 

3/ 19
Eski sevgili bilinmeyenleri anlattı

Tom Cruise Mapother ile 1979 yılında okul balosunda tanıştığını belirten Cox, "Bir arkadaşımla baloya katıldım, henüz 17 yaşındaydım. Tom'la balo sonrası partide karşılaştık. Tom beni süzüyordu, ben de onu. O gece peşimde dolandı, cesaretini topladı ve bana birlikte çıkmayı teklif etti. Tuvaletten çıkmıştım. Kocaman gülüşüyle ve elinde bir şişe içkiyle karşımda dikiliyordu. Tuvaletin hemen dışında orada ilk kez öpüştük. O gece cinsel ilişki yaşamadık, çıkmaya başladık. Partiye birlikte geldiğimiz eşlerimizi ektik. Parti sonrası birlikte takıldık, birbirimizden hoşlandığımızı o zaman anladım" sözleriyle Tom ile olan ilk tanışmasını anlattı. 

4/ 19