Ev demeye bin şahit ister !

Dünyanın en büyük emlakçısı Donald Trump'un İstanbul'a yaptığı rezidansın örnek evleri tanıtıldı.

Ev demeye bin şahit ister !

Dünya gayrimenkul devi Donald Trump’ın Avrupa’da gerçekleştirdiği ilk projesi, Trump Towers İstanbul- Şişli'de rezidans sahipleri, örnek daireleri ve değişik amaçlı kullanımları için özel tasarlanmış Lounge'u inceleme fırsatı buldu.

İstanbul'da birçok rezidans projesinin yürütüldüğünü, farklılık yaratılmadığı taktirde mücadele etmenin çok zor olacağını ifade eden D Yapı Genel Müdürü İlder Tokcan, “Rezidans dairelerini planlama konusunda bambaşka bir boyuta taşıdık. 1+1 dairelerde bile 100 metrekarenin üzerine çıkan kullanım alanı sağlıyoruz. Bundan sonra gelecek Trump hizmet kalitesi var ki bunda çok iddialıyız” dedi.

1/ 11
Ev demeye bin şahit ister !

KOMŞULAR BİR ARAYA GELDİ

Proje Mimarı Brigitte Weber ve ekibinin rezidans kulesinin dördüncü katında sadece rezidans sahiplerinin kullanımı için özel olarak tasarladığı ‘lounge’ ve 3 farklı tarzda iç mimari uygulaması yapılmış örnek dairelerin tanıtımı için bir kokteyl düzenlendi.

Kokteyle davet edilen ev sahipleri, Trump Towers İstanbul Pazarlama Grubu yetkilileri eşliğinde örnek daireleri gezdi. Daha sonra 600 metrekarelik ‘Lounge’da bir araya gelen ev sahipleri, müstakbel komşularıyla tanışma ve sohbet etme imkanı buldu.

2/ 11
Ev demeye bin şahit ister !

Trump kalitesinin dünyaca kabul edilmiş bir standart olduğunu belirten Tokcan, şunları söyledi: “Trump’ın bize verdiği know-how'la örnek dairelerde görüldüğü gibi rezidansı bambaşka bir boyuta, bambaşka bir standarda taşıdık. Bugünkü piyasa şartlarında bir sürü rezidans projesi hayata geçiriliyor. Bunlar içinde bir farklılık meydana getiremezseniz, mücadele etmeniz çok zor olur. Kullanılan malzemenin kalitesi, içşçilik, planlama ve projelerdeki farklılıklarla bunu ortaya koyuyoruz. Daire planlamalarımız, standart 1+1 dairelerde bile 100 metrekarenin üzerine çıkan bir kullanım alanı sağlıyor.

3/ 11
Ev demeye bin şahit ister !

METREKARESİ 6 BİN 200 DOLAR

Tokcan şöyle devam etti: "Tabi bir de en önemlisi bundan sonra gelecek olan Trump hizmet kalitesi var ki bunda çok iddialıyız. Daire fiyatları konusunda büyüklüğüne, manzarasına, yüksekliğine ve özelliklerine göre değişen rakamlar sözkonusu olsa da metrekaresi için ortalama 6 bin 200 dolar olması düşünülüyor. Henüz resmi satışa çıkmadık. Ancak 71 dairemizin alıcısı hazır. Ramazandan sonra yeni bir lansman yaparak resmi satışlara çıkmayı planlıyoruz.”

4/ 11