Facebook'taki işi: Azrail

HATAY'da 28 yaşındaki Seçkin Karadağ, boşanma davası açan eşi 26 yaşındaki Duygu Karadağ'ı av tüfeğiyle öldürdükten sonra intihar etti.

Facebook'taki işi: Azrail

Olay, dün akşam saatlerinde Hatay'ın merkez Antakya İlçesi'nin Güzelbirlik Mahallesi'nde meydana geldi.

1/ 6
Facebook'taki işi: Azrail

Bir fırında usta olarak çalışan Seçkin Karadağ, 6 aydır ayrı yaşadığı bir çocuk annesi Seçkin Karadağ ile barışmak için ismi açıklanmayan kayınvalidesinin evine gitti. İddiaya göre kapıyı açan eşine 'Dışarı gel biraz konuşalım' diyen Seçkin Karadağ, 'Konuşmak istemiyorum' cevabını alınca yanında getirdiği av tüfeğiyle Duygu Karadağ'a ateş etti. Karadağ, daha sonra aynı tüfeği başına dayayıp intihar etti.

2/ 6
Facebook'taki işi: Azrail

Seçkin Karadağ olay yerinde yaşamını yitirirken, ağır yaralanan eşi ambulansla götürüldüğü özel hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Seçkin Karadağ'ın cesedi olay yerinde yapılan incelemenin ardından Antakya Devlet Hastanesi Morgu'na götürüldü.

3/ 6
Facebook'taki işi: Azrail

FACEBOOK'TAKİ İŞİ: AZRAİL

Genç çiftin arasında bir süre önce şiddetli geçimsizlik yaşandığı, bu nedenle de Duygu Karadağ'ın 6 ay önce 2 yaşındaki oğlunu alarak annesinin yanına gittiği ve boşanma davası açtığı belirtildi. Eşini öldürüp intihar eden Seçkin Karadağ'ın Facebook sayfasındaki iş bölümünde 'Azrail. Genel sorumlu. Yakarım ha' yazması dikkat çekti.

4/ 6