Faciadan dönüldü!

Faciadan dönüldü!

Faciadan dönüldü!

SAMSUN'da 55 yaşındaki Erol Uysal yönetimindeki kamyon freni boşalınca, 3 katlı binanın birinci katının sundurmasındaki demir parmaklıklar ile beton sundurmaya çarparak sıkıştı.

1/ 9
Faciadan dönüldü!

Kamyonda sıkışan sürücü, itfaiye tarafından kurtarıldı. Ev sahibi 68 yaşındaki Fatma Özdemir, şans eseri evine girmeyen kamyonun sürücüsünün kurtarılmasını şaşkınlık içinde izledi.

2/ 9
Faciadan dönüldü!

Olay, bugün İlkadım İlçesi İlyasköy Mahallesi Hamit Özdemir Sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre, özel bir firmada şoför olarak çalışan Erol Uysal, bu sabah işe gitmek üzere evden çıkıp sokağa park ettiği 55 SB 380 plakalı kamyonunun direksiyonuna geçti. Yokuş aşağı indiği sırada kamyonun freni boşaldı.

3/ 9
Faciadan dönüldü!

Uysal, hızlanan kamyonun faciaya neden olmaması için aracı yolun sağındaki boş araziye yönlendirdi. Kamyon, çöp konteynerini ezdikten sonra kaymaya başlayıp 3 katlı binanın birinci katının sundurmasının demir parmaklıkları ile beton sundurmaya çarpıp şans eseri eve girmeden durdu.Kamyonda sıkışan sürücü Erol Uysal, itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede kurtarılıp ambulansla Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı.

4/ 9