Film izler gibi seyrettiler

ADANA’da bir genç 7’nci kattaki evinin balkonuna çıkarak intihar girişiminde bulundu.Mahalleli ise olayı çekirdek yiyerek film izler gibi izledi.

Film izler gibi seyrettiler

Olay merkez Seyhan İlçesi Mithatpaşa Mahallesi Kıyıboyu Caddesi’ndeki Örnek Apartmanı’nda dün saat 21.00 sıralarında meydana geldi.

1/ 5
Film izler gibi seyrettiler

Eşinin kendisini terk ettiğini belirten, daha önce de intihar girişiminde bulunduğu, psikolojik tedavi gördüğü öne sürülen, adının ’Uğuray’ olduğunu olduğu belirten adam, balkonun demir korkuluklarından kendisini sarkıtırken "Karımı getirin bana" diye bağırdı.

2/ 5
Film izler gibi seyrettiler

Tanıdıklarının ikna çabaları sonuç vermedi. Bunun üzerine ihbar üzerine polis ve Adana Büyükşehir Belediyesi CANKUR ekibi sevk edildi. CANKUR ekipleri yerde branda açtı.

3/ 5
Film izler gibi seyrettiler

Bu sırada mahalle sakinleri ve yoldan geçenler de merakla gelişmeleri izlemeye başladı. Polis, çevrede toplananları dağıtmaya çalıştı. ’Uğuray’ yakınlarının ikna çabaları sonucu 5 saat sonra saat 02.00 sıralarında intihar girişiminden vazgeçti. Balkondan saatlerce sarkan ve eline geçirdiği cam parçasıyla kendisine zarar veren adamın eşi gelmedi.

4/ 5