Fuhuş baskınında polis bile şaşırdı

Trabzon'da düzenlenen fuhuş baskınında polisin bile şaşırdığı anlar oldu..

Fuhuş baskınında polis bile şaşırdı

Trabzon Emniyet Müdürlüğü Ahlak Masası ekiplerince hayat kadınlarının barındığı otellere yönelik yapılan operasyonda ilginç görüntüler ortaya çıktı.

1/ 10
Fuhuş baskınında polis bile şaşırdı

Yabancı uyruklu kadınlardan bazıları, otel terasından bitişik binanın çatısına kaçmaya çalışırken, bazıları da saklandıkları gizli bölmelerde yakalandı. Gözaltına alınan yabancı uyruklu 7 kadın, işlemlerin ardından sınır dışı edildi.

2/ 10
Fuhuş baskınında polis bile şaşırdı

Operasyon, 27 Nisan günü saat 01.30 sıralarında yapıldı. Daha önce yapılan baskınlarda hayat kadınlarının otelin terasından bitişik binaların çatısına kaçtığı yolunda istihbarat alan ekipler, bu kez farklı bir yol izledi. Ekipler, Çömlekçi Mahallesi Yalı Caddesi üzerinde bulunan bir otelin terasına bitişikte bulunan binanın çatısından geçerek beklemeye başladı.

3/ 10
Fuhuş baskınında polis bile şaşırdı

Bir başka ekip de otele kapıdan girerek kontrol amaçlı arama başlattı. Bunun üzerine otel çalışanlarınca uyarıldığı sanılan kadınlardan 2'si her zaman yaptıkları gibi terasa çıkıp diğer binanın çatısına geçmeye kalkışınca polisleri karşılarında buldu. Tekrar otele dönmeye çalışan hayat kadınları, bu kez de otel çalışanlarının kapıyı kilitlemesi yüzünden oldukları yerde sıkışıp kaldı. Kadınlar, kapıyı açan polislerce gözaltına alındı. Polis, otelde yaptığı aramada gizli bölmeye ve tuvalete saklanan 2 kadını da gözaltına aldı.

4/ 10