Gece yarısı trafik kazası: 3 yaralı

Aydın'da meydana gelen kazada 1'i ağır 3 kişi yaralandı.

Gece yarısı trafik kazası: 3 yaralı

Aydın’da gece yarısı biri alkollü diğeri ehliyetsiz iki sürücünün karıştığı trafik kazasında biri ağır 3 kişi yaralandı. Kazada araç içerisinde sıkışan bir anne, kendi derdin unutup herkese aynı araçta yolculuk yaptığı oğlunu sordu.

İHA

1/ 11
Gece yarısı trafik kazası: 3 yaralı

Önce çimlerin üzerinde bulunan 5 yaşlarındaki çocuk, ardından ekiplerin uzun uğraşları sonucu sıkıştığı otomobilden kurtarılan anne hastaneye kaldırılırken kazayı yara almadan atlatan alkollü sürücü de gözaltına alındı.

2/ 11
Gece yarısı trafik kazası: 3 yaralı

Kaza gece yarısı Atatürk Bulvarı İle Batı Aydın Bulvarı’nın kesiştiği kavşakta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Doğu Aydın Bulvarı’ndan Batı Aydın bulvarı istikametine gitmekte Erdinç Okyar yönetimindeki 35 MFM 61 plakalı otomobil ile Cezaevi istikametinden Doğumevi Hastanesi istikametine gitmekte olan Vural Yılmaz yönetimindeki 20 VA 361 plakalı otomobil çarpıştı.

3/ 11
Gece yarısı trafik kazası: 3 yaralı

Çarpışmanın etkisi ile yoldan savrulan 20 VA 361 plakalı araç önce trafik levhasına ardından yol kenarında bulunan elektrik trafosuna çarpıp devirdikten durabildi. Kazada 35 MFM 61 plakalı araçta yolcu olarak bulunduğu belirtilen Hasan Uymaz ile 20 VA 361 plakalı otomobilde yolcular Anne Dilber Yılmaz ve oğlu 5 yaşlarındaki Yusuf Yılmaz yaralandı.

4/ 11