Gelinin tekne çilesi

Gelinin tekne çilesi

Gelinin tekne çilesi

ZONGULDAK Fatih İlköğretim Okulu'nda sınıf öğretmeni 28 yaşındaki Yasemin Yanaz ile Kozlu Beldesi'nde dekorasyon işi yapan aynı yaştaki İsmail Taşcı, sahil kenarında bulunan düğünün yapılacağı Deniz Külübü'ne balıkçı teknesiyle geldi.Gelin, balıkçı teknesine binerken ve inerken zor durumda kaldı.

1/ 6
Gelinin tekne çilesi

İsmail Taşcı ile Yasemin Yanaz, gelin arabasıyla Kozlu Beldesi'nden kent merkezine geldi. Gelin ve damat, Zonguldak Limanı'nda kendilerini bekleyen ‘Cansın Akın' isimli balıkçı teknesine binerek liman turu attıktan sonra düğünün yapılacağı yaklaşık 1 mil mesafedeki Deniz Kulübü'ne gitti.

2/ 6
Gelinin tekne çilesi

Davul-zurna eşliğinde köçeklerin oyunlarıyla teknede hoşça vakit geçiren çift tekneyle giderken güneşin batışını izleyerek romantik seyahat geçirdi. Gelin ve damat yaklaşık yarım saatlik tekne gezisinden sonra Deniz Külübü'ne ulaştı.

3/ 6
Gelinin tekne çilesi

Yasemin Yanaz, gelinliği ile balıkçı teknesine binerken ve inerken zorlandı. Yasemin Yanaz, Deniz Külübü’nün önüne gelindiğinde damadın ve yaklaşık 5 akrabasının yardımıyla güçlükle tekneden inebildi.

4/ 6