Genç hemşirenin hazin sonu

Samsun'da hemşirelik yapan 19 yaşındaki Ayşe Seda, son mesajında ölümünü hissetmişti..

Genç hemşirenin hazin sonu

Samsun Kızılay Tıp Merkezi'nde görevli 19 yaşındaki hemşire Ayşe Seda Boz banyo yaparken şofbenden sızan gazdan zehirlenerek hayatını kaybetti.

1/ 5
Genç hemşirenin hazin sonu

Çarşamba ilçesi'nin Çınarlık Beldesi, Çengelli Mahallesi'nde oturan hemşire Ayşe Seda Boz, 48 yaşındaki annesi Ayfer ve 53 yaşındaki babası Ahmet Boz ile birlikte yeni yılı evlerinde kutladı. Hafta başında Ağrı Doktor Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesi'ne sözleşmeli olarak ataması yapılan Boz, yeni yıla girdikten sonra odasına geçip internetten tanıdıklarına yeni yıl mesajı gönderdi. Mesajında, “Gitmeden buluşuruz. Malum gidip de dönmemek var” diye yazdı.

2/ 5
Genç hemşirenin hazin sonu

Milliyet'n haberine göre; Bu sabah ise duş almak için girdiği banyodan çıkamadı. Lokanta çalıştıran baba Ahmet Boz, kızı uzun süre banyodan çıkmayınca endişelenerek kapıyı açtı. Kızını hareketsiz yerde yatar vaziyette bulan baba, 112 Acil Yardım ekiplerini aradı.

3/ 5
Genç hemşirenin hazin sonu

Eve gelen sağlık ekipleri, Ayşe Seda Boz'un tüplü şofbenden sızan gazdan zehirlenerek hayatını kaybettiğini söyledi. Kızlarının ölüm haberiyle sarsılan Ahmet ve Ayfer Boz çifti, yakınları tarafından teselli edilmeye çalışıldı. Boz'un cenazesi, Çınarlık Beldesi'nde bugün ikindi namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra Çınarlık Merkez Mezarlığı'nda toprağa verildi. Polis, konuyla ilgili soruşturma başlattı.

4/ 5