Genç kızdan mide bulandıran itiraf!

Genç kızdan mide bulandıran itiraf!

Öz babası yıllardır...

Kamera karşısına geçerek, gözyaşları içinde babasının kendisine 4 yaşından 13 yaşına kadar işkence ve tecavüz ettiğini anlatan Brie Lybrand, ‘Benim youtube’a yüklediğim videolardan haberdar olmak için insanlar benim kanalıma abone olur. Bilin bakalım gecen gün kim abone oldu? Beni zincirleyen, bağlayan, döven ve bana yıllarca tecavüz eden babam Steven Bressler’ diye konuştu.

1/ 21
Genç kızdan mide bulandıran itiraf!

Babasının annesi ve erkek kardeşine de şiddet uyguladığını anlatan genç kız, korktukları için yaşadıkları korkunç olayları mahkemeye yansıtmadıklarını söyledi. Oyunculuk kariyerini geliştirmekte olduğunu, iyi bir eğitim aldığını anlatan Lybrand, en büyük dileğinin, kendisi 13 yaşında iken evden ayrılan öz babası ile yollarının kesişmemesi olduğunu belirtti.

2/ 21
Genç kızdan mide bulandıran itiraf!

Evde bulundurduğu ve yanında taşıdığı silahları göstererek babasına, ‘bir daha bana dokunacak olursan, bu silahları kullanacağım’ mesajı veren genç kızın yüklediği video internette binlerce kişi tarafından izlendi.

3/ 21
Genç kızdan mide bulandıran itiraf!

Brie Lybrand’ın Amerikan kamuoyunda şok etkisi yaratan videosundaki açıklamaların, yetkili makamlarca soruşturulup soruşturulmayacağı merak ediliyor. Bazı Amerikan kaynakları ise, film ve reklam sektörüyle ilgilenen genç kızın sansasyon yaratıp ünlü olmaya çalıştığı için böyle bir video yayınladığını öne sürüyor.

4/ 21