Goril olayında şaşırtan detay !

Goril olayında şaşırtan detay !

Haftasonu ABD'deki bir hayvanat bahçesinde 4 yaşındaki bir erkek çocuğunun gorillerin yaşadığı alana düşmesiyle yaşanan vahşet olayının ardından ilginç ayrıntılar gündeme geliyor. "Dünyanın en sorumsuz ebeveyni" ilan edilen küçük çocuğun babasının oldukça kabarık bir sicil kaydı olduğu ortaya çıktı.

1/ 7
Goril olayında şaşırtan detay !

ABD’nin Ohio eyaletinde Cincinnati Hayvanat Bahçesi'nde küçük bir çocuğun yaklaşık 3 metre boyunda 17 yaşındaki bir gorilin kafesine düşmesinin ardından çocuğa zarar vermemesi için gorilin öldürülmesine dünyadan tepkiler gelmeye devam ediyor.

2/ 7
Goril olayında şaşırtan detay !

Bunun yanı sıra çocuğun ailesini mercek altına alan dünya basını baba Michelle Gregg’in kirli geçmişini ortaya çıkardı. İngiliz Daily Mail gazetesinin ulaştığı bilgilere göre baba Michelle Gregg son 10 yıl içinde hırsızlık, ateşli silah kullanma, uyuşturucu kaçakçılığı, haneye tecavüz ve adam kaçırma suçlarından yargılandı.

3/ 7
Goril olayında şaşırtan detay !

Sosyal medya tarafından da eleştiri yağmuruna tutulan 32 yaşındaki anne Deonne Dickerson ve baba 36 Michelle Gregg'in 4 çocuğu bulunuyor. Çifte 4 yaşındaki bir çocuğun parmaklıklardan kolaylıkla geçip alana inebileceği ve bir anne baba olarak çiftin çocuklarına göz kulak olmadığı yönünde eleştiriler yapılıyor.

4/ 7