Gözyaşları ile uğurlandı

Esenler'de evlerinin ziline basan gençlerle tartışan 18 yaşındaki Oğuzhan, bıçaklanarak öldü.

Gözyaşları ile uğurlandı

İstanbul Esenler'de evlerinin ziline basan gençlerle tartıştıktan sonra bıçaklanarak öldürülen 18 yaşındaki Oğuzhan Kuzu, bugün memleketi Giresun'un Bulancak İlçesi'ne bağlı Samugüney Köyü'nde gözyaşları arasında toprağa verildi. Baba Ahmet Kuzu, “Acımı büyük. Oğlumu İstanbul'a kurban verdim” derken, baygınlık geçiren anne Nermin Kuzu da hastaneye kaldırıldı.

1/ 20
Gözyaşları ile uğurlandı

İstanbul Esenler Kemer Mahallesi 926'ncı Sokak'ta bulunan Doğuş Apartmanı'ndaki olay, geçen cuma günü saat 18.00 sıralarında meydana geldi. Ailesinin tek çocuğu olan Oğuzhan Kuzu, evlerinin zilinin uzun süre çalınması üzerine balkona çıktı.

2/ 20
Gözyaşları ile uğurlandı

İddialara göre tinerci oldukları belirtilen 5 gençle, zile bastıkları için tartışan Oğuzhan Kuzu, bu kişilerin kendisine küfretmesi ve aşağıya çağırması üzerine 3'üncü kattaki evinden binanın önüne indi. Gruptakilerle tartışmaya başlayan Oğuzhan Kuzu bu sırada üç bıçak darbesiyle yaralandı.

3/ 20
Gözyaşları ile uğurlandı

Saldırganlar olay yerinden kaçarken, hastaneye kaldırılan Oğuzhan Kuzu, tüm çabalara rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Olayın ardından yakalanan ve gözaltına alınan 5 kişiden 16 yaşındaki Semih A. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

4/ 20