Gülen cemaatine şok suçlamalar!

Gülen cemaatine şok suçlamalar!

Gülen cemaatine şok suçlamalar!

Amerika'da yaşayan Türkler Fethullah Gülen'i ikinci kez yaşadığı kasabada protesto etti. Amerika'nın çeşitli eyaletlerinden gelen yüzlerce Türk ve Amerikalı Fethullah Gülen'nin yaşadığı çiftliğin yakınında gösteri düzenledi. Odatv'nin özel haberine göre; gösteri de Amerikalı ünlü yazar Dr. Oaul Williams, Araştırmacı Shraron Higgins, Aktivis Mary Adı, TADF eski Başkanı Kaya Boztepe ve Eski Deniz Harp Okulu komutanı Türker Ertürk de birer konuşma yaptı.

1/ 10
Gülen cemaatine şok suçlamalar!

Eylem organizatörlerinden Armağan Yılmaz'ın açılış konuşmasıyla başlayan gösteride sözü ilk Dr. Paul Williams aldı. Fethullah Gülen ve radikal islam karşıtı kitapları ve yazılarıyla tanınan Williams konuşmasına "merhaba Türkler" diyerek başladı ve konuşması boyunca sık sık Atatürk vurgusu yaptı.

2/ 10
Gülen cemaatine şok suçlamalar!

Fethullah Gülen cemaatinin ABD'deki karanlık yapılanmasına ve işlediği suçlara değinen Williams, cemaatin Türkiye'yi getirdiği durumu da özetledi. Williams konuşmasında cemaatin CIA, Clintonlar ve Obama tarafından desteklendiğini ve cemaatin Afganistan'da CIA ile uyuşturucu ticaretini yönettiğini ve bugünkü cemaat gelirlerinin büyük bölümünün bu uyuşturucu parası olduğunu iddia etti.

3/ 10
Gülen cemaatine şok suçlamalar!

Williams Gülen'in yaşadığı kasabaya sık sık geldiğini ve her geldiğinde çiftliğin üzerinde askeri helikopterlerin alçak uçuş yaptığını ve sık sık inip kalktığını da söyledi. Williams'ın bu iddiası Gülen'in evinin yakınındaki eylemin yapıldığı çiftliğin sahibi tarafından da onaylandı. Çiftlik sahibi de sürekli hale gelen helikopter uçuşlarından sıkıldıklarını ve artık buna bir son verilmesi gerektiğini belirtti

4/ 10