Günün kan donduran haberi!

Günün kan donduran haberi!

Günün kan donduran haberi!

İZMİR'in Buca İlçesi'nde otoyol kenarındaki ormanlık alanda, boğazı bıçakla kesilip başı taşla ezilerek öldürülmüş, 25-30 yaşlarında kadının cesedi bulundu. Olay yerinden uzaklaştığı belirlenen 20 plakalı otomobili Denizli’den kiralayan H.C. şüpheli olarak aranmaya başlandı.

1/ 7
Günün kan donduran haberi!

Bugün saat 10.30 sıralarında İzmir-Aydın otoyolu Buca kavşağı yakınlarındaki ormanlık alanda, bir kadının otomobilden atıldığını gören adı açıklanmayan kamyon şoförü, jandarmaya ihbarda bulundu. Verilen bilgiye göre bölgede araştırma yapan jandarma ekipleri, 25-30 yaşlarında kadın cesedi buldu. Üzerinden kimlik çıkmayan kadının, başka bir yerde boğazının kesildiği ve başının da taşla ezilerek öldürüldüğü belirlendi. Olay sırasında kadının katil ya da katillerine karşı koyarken bir parmağının kırıldığı saptandı. Ayrıca karnında daha önce doğum yaptığına yönelik ameliyat izi de bulunan kadının cesedi, nöbetci savcının incelemesinin ardından otopsi için Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Bu arada, kadının atıldığı 20 plakalı otomobilin Denizli’den kiralandığı belirlendi. Otomobili kiralayan H.C., şüpheli olarak aranmaya başlandı.

2/ 7
Günün kan donduran haberi!

KİMLİĞİ KOLYEDEN BELİRLENDİ

İzmir'de başı ezilip bıçakla öldürüldükten sonra Buca ilçesindeki otoyol kenarına atılan kadının Sibel Özkişi olduğu belirlendi. Ceset üzerindeki incelemeler sırasında boynunda 'Sibel' yazılı kanlı kolye fark edildi. Araştırmalarını bu yöne kaydıran jandarma, olayın şüphelisi olarak aranan ve Denizli'de kargo firmasında çalışan H.C.'nin de bir süre birlikte yaşadığı Sibel isimli bir sevgilisinin olduğu saptandı.

Olay yerindeki ve kadının yakınlarına yönelik araştırmalar sonrasında ölen kişinin 36 yaşında bir çocuk annesi Sibel Özkişi olduğu belirlendi. Özkişi'nin daha önce Denizli'de yaşadığı ancak bir yıl önce İzmir'e taşındığı öğrenildi. Sibel Özkişi'nin ayrıca, şüpheli olarak aranan H.C. ile sevgili olduğu, zaman zaman aynı evi paylaştıkları, yaklaşık iki ay önce de şiddet gördüğü için aynı kişiden Karabağlar Karakolu'na giderek şikayetçi olduğu belirlendi.

3/ 7
Günün kan donduran haberi!

4/ 7