Hafta sonu için tatil önerileri

Hafta sonu tatil planlarınız varsa bu önerileri de değerlendirin..

Hafta sonu için tatil önerileri

1. ÇANAKKALE-BOZCAADA-ADATEPE
Perşembe akşamı yola çıkıyorsunuz pazara kadar. Önce tarihe yolculuk... Çanakkale, 57. Alay Şehitliği, Zafer Anıtı... Sonra ver elini Bozcaada. Berrak denizi, şarabı, yel değirmenleri ile ünlü bu adanın lezzetli balıklarından tatmadan olmaz. Assos, Behramkale, Küçükkuyu'da antik çağların izini sürüp Adatepe, Edremit ve temiz havası ile ünlü Kaz dağlarında mola verebilirsiniz. 2 gece yarım pansiyon konaklama kişi başı 189 TL.

1/ 11
Hafta sonu için tatil önerileri

İlk görüşte güzelliğini belli etmeyen, ama bir kere ayak bastıktan sonra hiç bitmeyecek bir aşkla bağlandığınız bir ada Bozcaada... Uzaktan boz ve terkedilmiş görünüyor…

2/ 11
Hafta sonu için tatil önerileri


Boz görüntünün arkasındaki uçsuz bucaksız bağları, onları bekleyen güzelim bağ evlerini, rüya gibi kumsallarını, pırıl pırıl temiz denizini, size özel olacak kadar küçük koylarını, kekik kokulu tepelerini, lezzetli şaraplarını ve yemeklerini keşfedene kadar... Sonra bir daha ayrılamıyorsunuz.

3/ 11
Hafta sonu için tatil önerileri


Adanın en popüler ve dolayısıyla en kalabalık koyu. Turkuaz rengi denizi ve incecik kumu ilk defa gelenleri şaşırtacak güzellikte. Denizi genel olarak soğuk. Plaj boyunca altı tane restoran sıralanmış. Gün boyunca buralarda oturup yemek yemek, içki içmek , tavla oynamak plaj keyfinize keyif katacaktır. Ayazma Plajına düzenli olarak minübüs seferleri yapılıyor.

4/ 11