İhsanoğlu ucuz atlattı

Düşme tehlikesi geçiren İhsanoğlu’nun yardımına MHP Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel yetişip, kolundan tutmaya çalıştı.

İhsanoğlu ucuz atlattı

Seçim çalışmalarını Konya'da sürdüren Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Odası konferans salonunda kanaat önderleriyle bir araya geldi.

1/ 14
İhsanoğlu ucuz atlattı

İhsanoğlu, salona girerken bedensel engelli Murat Kayacan'ın akülü sandalyesinin kenarına oturup sohbet etti. Murat Kayacan’ın yanından ayrılan İhsanoğlu, biraz ilerledikten sonrada ayağı yüksek bir yere takılınca sendeledi. İhsanoğlu’nun yardımına MHP Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel yetişip, kolundan tutmaya çalıştı.

2/ 14
İhsanoğlu ucuz atlattı

Cumhurbaşkanı'nın herkesin temsilcisi ve herkese eşit olması gerektiğini belirten İhsanoğlu, Çankaya'da devletin birliğini, Cumhuriyetin ve milletin bütünlüğünü temsil etmesi gerektiğini kaydetti. Dönemin Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in, Anayasa kitapçığını fırlattığını hatırlatan İhsanoğlu, devletin tepesindeki insanın tepesinin atmaması gerektiğini söyledi, "Hiç kimse Çankaya'da kavga, gerginlik istemiyor. O yüzden Cumhurbaşkanı devletin başı olarak serinkanlı olacak. Öfkeli olmayacak. Herkesi kucaklayacak" dedi.

3/ 14
İhsanoğlu ucuz atlattı

ANAYASA TEK KİŞİNİN HEVESİNE BAĞLI DEĞİŞMEMELİ
Anayasa'nın değiştirile değiştirile yamalı bohçaya döndüğünü ifade eden İhsanoğlu, şunları söyledi:

4/ 14